Dodano 12.11.2020

Wyzwanie na sobotę

Kochani, większość z nas ma w telefonie (lub zegarku) aplikację liczącą kroki. Mamy dla Was wyzwanie na tę sobotę. Na koniec dnia podzielcie się z nami w komentarzach pod postem na fb swoim wynikiem. Zachęcamy do spacerów, marszów, przebieżek, biegania czy maratonu kuchnia - duży pokój. Tym wyzwaniem chcemy Was zachęcić do zdrowego relaksu, przede wszystkim na świeżym powietrzu. Ruch to zdrowie - dbajmy o nie szczególnie w czasie pandemii.

Dodano 12.11.2020

Zamiana miejsca oddawania krwi

Kochani,
nastąpiła zmiana miejsca oddawania krwi. Spotykamy się w piątek 13 listopada o godzinie 10:00 przed siedzibą Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Słupsku przy ul. Szarych Szeregów 21. Do zobaczenia!

Dodano 10.11.2020

Akcja czytelnicza

Zapraszamy do wzięcia udziału w największej w Polsce akcji czytelniczej z darmowym dostępem do 12 bestsellerowych tytułów do końca listopada.

Więcej informacji

Dodano 09.11.2020

Światowy Dzień Adopcji

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Adopcji. Zapraszamy do wspólnego uhonorowania tego święta. Namalujmy na dłoni uśmiechniętą buźkę i zaprezentujmy ją w przestrzeni publicznej. Popularyzacja uśmiechniętej buzi, symbolu dzisiejszego święta, ma przyczynić się do zwiększenia zainteresowania i świadomości na temat adopcji. To z kolei pozwoli zwiększyć szanse na nowy dom dla dzieci, które nie mają rodziny.

Dodano 09.11.2020

Słupski Bieg Niepodległości 2020

Zachęcamy, aby zbliżającą się rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, obchodzić również na sportowo.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Słupskim Biegu Niepodległości 2020, który w tym roku, ze względu na pandemię, odbywa się w nieco innej formie. Każdy uczestnik rywalizacji sam wyznacza sobie trasę, dystans i czas biegu (lub marszu) przy uwzględnieniu terminu i zasad ustalonych przez organizatorów.

Zapoznaj się z regulaminem i startuj!

Dodano 09.11.2020

Wspólne śpiewanie hymnu

Z okazji zbliżającej się 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów do wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. W tym roku, ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii, proponujemy zaśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” w formie online.

Kiedy? Już we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11.

W ten sposób uczcimy tę szczególnie ważną dla Polaków rocznicę.

Zdjęcia i filmy dokumentujące wspólne śpiewanie hymnu przesyłajcie na adres mailowy e.dobosz@zsi.slupsk.pl do 12.11, a my z Waszych materiałów stworzymy pamiątkową relację.