Nasza kadra

Wykształcenie:

Dodatkowe kwalifikacje:

Doświadczenie zawodowe:

Zainteresowania:

Pani Maja jest egzaminatorem okręgowej komisji egzaminacyjnej, autorką dwóch programów autorskich i kilku innowacji pedagogicznych oraz liderem oceniania kształtującego w szkole.

„Ukończyłam także wiele szkoleń i kursów, m.in.: z zakresu pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, animacji teatru szkolnego oraz z zakresu podnoszenia efektywności kształcenia”- dodaje. Nasza nauczycielka, pytana o pasje, odpowiada zdecydowanie: „teatr, kino, podróże”.

Pani Maja dba o to, by czas wolny spędzać aktywnie. „Uwielbiam jeździć na rowerze i zwiedzać nowe miejsca”.

Jeśli wygrałabym „szóstkę” w Lotto: podróżowałabym po całym świecie. Zwiedziłabym różne zakątki świata doświadczając ich kultury, sztuki, muzyki, kuchni...

Najważniejsze dla mnie są: rodzina, przyjaciele, zdrowie, dobroć, samorozwój i niezależność.

Wykształcenie:

Dodatkowe kwalifikacje:

Osiągnięcia:

Konferencje:

Zainteresowania:

Kontakt:

Nasza Pani Pedagog Specjalna ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika na kierunku Pedagogika Specjalna z terapią pedagogiczną, gdzie mentorem był prof. Jacek Błeszyński oraz prof. Ditta Baczała. „Ukończyłam także pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą z resocjalizacją na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Dodatkowo jestem specjalistą z zakresu oligofrenopedagogiki. Ukończyłam także wiele szkoleń i kursów, m.in.: bajkoterapię, metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne czy metody pracy z osobami w spektrum autyzmu”.

W ostatnim czasie skupiam się na zdobywaniu wiedzy z zakresu relacji interpersonalnych, komunikacji oraz socjotechnik. Moją największą pasją jest czytanie - mam około pół tysiąca książek, głównie są to książki pedagogiczne oraz kryminały, zaś największym marzeniem jest wydanie powieści, która zostanie bestsellerem Empiku.

Wolny czas spędzam z rodziną- mężem Dariuszem, córką Antosią oraz psem Frugiem.

Jeśli wygrałabym „szóstkę” w Lotto: kupiłabym dom w Witowie lub Dolinie Chochołowskiej, z którego okien sypialni byłoby widać góry.

Najważniejsze dla mnie jest (są): rodzina, zdrowie i możliwość ciągłego rozwoju. Uwielbiam stawiać sobie coraz wyższe cele, nawet jeżeli nie zawsze uda mi się zrealizować je wszystkie za pierwszym razem to się nie poddaję, bo „jak nie drzwiami, to oknem”- znajdę drogę.

Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą z resocjalizacją. Przez 5 lat pracowałam w placówce opiekuńczo-wychowawczej typu socjalizacyjnego. Praca ta nauczyła mnie cierpliwości i dostarczyła bardzo dużego doświadczenia zawodowego ale tez bardzo mocno wpłynęła na mnie osobiście.

Moje hobby to muzyka odsłuchiwana na płytach winylowych, kolekcjonowanie płyt, dobry film oraz seriale i podróże. Uwielbiam góry oraz Mazury, w okresie letnim chętnie wyjeżdżam pod namiot. Kocham zwierzęta, mam dwa wspaniałe kotki Czort i Pinki.

W swoim mieszkaniu rozwijam swoje umiejętności w zakresie aranżacji wnętrz (mój narzeczony nie podziela tej pasji. Uwielbiam również gotować.

Obecna praca daje mi wiele radości, bycie pedagogiem szkolnym było zawsze moim marzeniem. Cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem i od kiedy pamiętam chciałam pomagać innym. Praca ta daje mi możliwość rozwoju, co jest dla mnie bardzo istotne.

Najważniejsza jest dla mnie rodzina, przyjaciele i mój narzeczony, który jest moją bratnią duszą. Bardzo się cieszę, że już w sierpniu będę mogła nazywać go swoim mężem.

Gdybym wygrała 6 w Lotto kupiłabym dom z ogromnym ogrodem, najlepiej w środku lasu. Resztę przeznaczyłabym na podróże.

Nauczyciele

Wykształcenie❓ Pan Grzegorz ukończył Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, kierunek: Malarstwo (2015 r.) oraz Studium Pedagogiczne (2017 r.). Nasz nauczyciel zajmuje się malarstwem. 🎨 Jest autorem i uczestnikiem wystaw, wystąpień performance oraz słuchowisk. 😊 Punktem wyjścia jego działań twórczych jest zainteresowanie ikoną, pismem i formami przekazu ustnego. 🗣 Debiutował w 2011 r. wystawą z cyklu „Ja w centrum pozna(wa)nia” w poznańskiej galerii Post Office. Współpracuje z galerią Łęctwo.

Od 2020 roku pracuje również jako nauczyciel:
👉 Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w Sulejówku- 2020,
👉 Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku- od września 2020.

W wolnych chwilach Pan Grzegorz gotuje 🥣, czyta 📖, chodzi po mieście i podróżuje między północą a rodzinną miejscowością we wschodniej części Polski.

Jeśli wygrałbym „szóstkę” w Lotto: nie gram :))))

Najważniejsze dla mnie jest (są): trudne pytanie :))) jest wiele ważnych rzeczy i ludzi w życiu.

Sympatyczna nauczycielka uczy w naszej szkole geografii od września 2021 roku.

Wykształcenie:

Nasza nauczycielka, pytana o pasje i formy spędzania wolnego czasu, odpowiada: „Uwielbiam chodzić na randki z moim ukochanym Synkiem ❤️, spędzać czas z Rodziną i Przyjaciółmi i podróże- te małe i duże. ✈️ Kocham polskie Tatry, a moim miejscem na Ziemi są Zakopane. ⛰ Uwielbiam też chodzić na koncerty 🎤 oraz gotować 👩‍🍳”. Pani Maja przez jakiś czas mieszkała w Irlandii i bardzo dobrze wspomina ten czas. 😊

Gdybym wygrała „szóstkę” w Lotto: „Oszalałabym ze szczęścia! Zabezpieczyłabym przyszłość mojego Dziecka, kupiłabym mały, przytulny domek w Zakopanem i zainwestowałabym w coś dochodowego, tak, aby mnożyć wygraną. Resztę przeznaczyłabym na spełnianie marzeń, przyjemności i umilanie sobie oraz bliskim codzienności!

Najważniejsze dla mnie są:

Licencjat kończyłem na Słupskiej jeszcze Akademii Pomorskiej, niebawem już Uniwersytecie, gdzie obroniłem pracę licencjacką napisaną o sztuce rozumienia medium noweli graficznej oraz o metodzie adaptacji tejże do postaci filmowej.

Następnie ukończyłem Filologię Angielską na Uniwersytecie Gdańskim na specjalności literaturoznawczej, gdzie napisałem pracę magisterską odnosząc się do najważniejszych dzieł Tolkiena.

Literatura fantasy jest dla mnie zdecydowanie najbardziej wciągająca, lecz nie stronię też od bardziej klasycznych pozycji.

Obecnie czytam „The Magus” Johna Fowlesa, oczywiście nie po polsku.

Będąc w pierwszej klasie Technikum Informatycznego w Zespole Szkół informatycznych w Słupsku dołączyłem do młodzieżowej grupy teatralnej w Teatrze Rondo, gdzie zaczęła się moja przygoda z recytacją, którą kontynuuję do dziś, jeżdżąc rokrocznie na Jesienny Turniej Recytatorski „Romantycznie” w Szczecinie. Zdjęcie pochodzi właśnie z tego konkursu. Bardzo polecam!!!

Pierwszy raz przyszło mi uczyć drugiego człowieka w 2011 roku, gdy byłem na trzecim roku studiów Swoją karierę nauczyciela rozpocząłem w prywatnej szkole językowej. Klasycznym nauczycielem, w moim pojęciu, stałem się, gdy podjąłem pracę w mojej Alma Mater, w której pracuję już ósmy rok!

Praca z młodzieżą pomaga mi się realizować i zdecydowanie mnie dopełnia. W przeciwnym wypadku nie mógłbym wykonywać tej pracy na stałe.

Czas całkowicie wolny poświęcam na film, serial, grę komputerową.

Uwielbiam gotować, pisząc ten tekst węszę żurek stojący w garze, choć najczęściej sięgam do inspiracji z kuchni włoskiej. Od wielu lat dążę do opanowania tajników pizzy.

Gdybym wygrał szóstkę w lotto? Szczypałbym się całą dobę, a potem spakował rodzinę na dłuuu(78u)gie wakacje. A potem na jeszcze jedne. Z resztą nie wiem co bym zrobił, ale lubię wydawać pieniądze, więc nie przewiduję tu długiej stagnacji.

Co jest dla mnie najważniejsze? Chodzić w życiu nieudeptaną ścieżką. Czyli, nieważne jak trudna będzie droga, zawsze wybrać tę, która jest wielopłaszczyznowo słuszna dla wszystkich na których mi zależy, to jest, dla uczniów także.

„Ukończyłam studia Dietetyka na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie oraz studia podyplomowe- Przygotowanie pedagogiczne w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Aktualnie jestem w trakcie studiów Psychologicznych na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Moja droga zawodowa związana jest głównie z dietetyką. Od prawie 6 lat pracuję zawodowo właśnie jako dietetyk. Dydaktyką zajmuję się mniej więcej równolegle tyle samo lat”.

Pani Marzena uwielbia się rozwijać, szukać nowych pomysłów, a przede wszystkim pomagać innym, na co pozwala wykonywana praca. Prywatnie lubi gotować, próbować nowych smaków, podróżować, spotykać się z przyjaciółmi, ale też odpoczywać przy dobrej książce czy grach planszowych. „Każdą chwilę staram się poświęcić na coś pożytecznego i nigdy się nie nudzę”.

Jeśli wygrałabym „szóstkę” w Lotto: myślę, że wiele by się w moim życiu nie zmieniło. Część pieniędzy przeznaczyłabym na pomoc innym, a za część kupiłabym mieszkanko we Włoszech. Zawsze marzyłam, aby wyprowadzić się tam na stałe.

Najważniejsze dla mnie jest (są): świat, w którym wszystko byłoby piękne, dobre i bezpieczne, w którym każdy znalazłby dla siebie miejsce (to chyba przez to imię). A tak bardziej realnie, to moi bliscy, rodzina, partner, przyjaciele. Bez nich nie byłabym sobą.

Kpt. rez. mgr Tomasz Dymek uczy w naszej szkole historii, WOSu, HITu, Przygotowania wojskowego oraz Bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa. 🧑‍🏫 Pan Tomasz ukończył Pomorską Akademię Pedagogiczną, kierunek Historia/ Historia z Wiedzą o Społeczeństwie w 2004 roku. W latach 2005-2020 służył w Wojsku Polskim 💪, gdzie zajmował różne stanowiska dowódcze, począwszy od dowódcy drużyny zmechanizowanej, poprzez dowodzenie plutonem zmechanizowanym, przeciwpancernym i zaopatrzenia. 👌 W latach 2018-2020 dowodził kompanią zaopatrzenia 7 Brygady Obrony Wybrzeża w Słupsku, a na emeryturę przeszedł z ostatniego stanowiska służbowego- Oficer Sekcji Logistyki 7 BOW. 😊

Pasją naszego nauczyciela jest geopolityka, socjologia i historia najnowsza. 🫠 Relaksuje się przy dobrej książce, lubi horrory i SF. 😵‍💫 Czas wolny stara się spędzać aktywnie- najczęściej pracując w ogrodzie i jeżdżąc na rowerze. 🚵‍♂️

Jeśli wygrałbym „szóstkę” w Lotto- to mój styl życia nie uległby zmianie- może jedynie zacząłbym więcej podróżować do odległych i niedostępnych ze względów finansowych obszarów globu. 🌎

Najważniejsze dla mnie jest (są): ponadczasowe wartości takie jak odwaga cywilna czy szczerość, ale także dobry humor. 😅

Nasz nauczyciel zdobył wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku historia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Słupsku. 🧐

Droga zawodowa? „W 1986 roku ukończyłem Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku, a później w 1991 r. Technikum Elektryczne w Słupsku na kierunku elektromechanika. Po ukończeniu technikum poszedłem na studia z historii na WSP w Słupsku”.

Pan Andrzej czas wolny spędza uprawiając sport (koszykówka, piłka). ⛹️ Interesuje się również modelarstwem. „Nie mniej ważna jest dla mnie turystyka- lubię podróżować, organizować wycieczki, wycieczki rowerowe, spacery po górach. 👍 Lubię również pograć sobie w gry komputerowe, najlepiej strategiczne - seria Heroes, Cywilizacja czy Diablo. 😎 Odpoczywam także przy dobrej książce 📖”.

Jeśli wygrałbym szóstkę w Lotto: zrealizowałbym podróż marzeń z żoną i dziećmi (Europa - Włochy, poza Europą - zwiedzenie USA). Kupiłbym sobie też domek na wsi.

Najważniejsze dla mnie są: rodzina, zdrowie, prawdomówność. 😌

Nasza nauczycielka uczy w Liceum Sztuk Plastycznych rysunku i malarstwa oraz kampanii reklamowej.

Jest absolwentką Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, dyplom 2021. Aktualnie słuchaczka w Studium Pedagogicznym na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. 🙂 Pracuje głównie w medium malarstwa i obiektów malarskich.

W 2022 roku otrzymała Stypendium Kulturalne Miasta Gdańska. Jest uczestniczką wystaw indywidualnych i zbiorowych na terenie Trójmiasta i poza nim. 🖼 Jest także laureatką nagrody Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Malarskim im. Wojciecha Fangora. Stworzyła również scenografię do spektaklu teatralnego „Obiecuję, obiecuję Ci” w reż. Rafała Pyki w Teatrze Ochoty w Warszawie.

W wolnym czasie maluje, gra w szachy lub ogląda filmy. 📽 Lubi kino koreańskiego reżysera Hong Sang Soo i całkowicie po kontrze przerysowanego Paolo Sorrentino, a jeden z ulubionych filmów to „Melancholia” Larsa von Triera.

Jeśli wygrałabym „szóstkę” w Lotto: „Nie gram. Wygrane losowo pieniądze wydają mi się być mało atrakcyjne, ale jeśli zakładamy, że już są to pewnie zainwestowałabym w sztukę”.

Najważniejsze dla mnie są: relacje. 🙂

Nasz przesympatyczny nauczyciel z wykształcenia jest magistrem Filologii Germańskiej, absolwentem Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego. Jest doktorantem Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w dziedzinie nauk humanistycznych, dyscyplina językoznawstwo.

Od 2021 roku Pan Jacek uczy języka niemieckiego w ZSI i SMS. Jest również nauczycielem akademickim - prowadzi m.in. zajęcia z gramatyki opisowej języka niemieckiego (ćw.), z języka niemieckiego w biznesie na Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz zajęcia z praktycznej nauki języka niemieckiego na Uniwersytecie Gdańskim.

Pan Jacek ma wiele pasji. Są to przede wszystkim podróże ✈️, kuchnia śródziemnomorska i nauka języków obcych. Nasz nauczyciel lubi też spędzać czas z przyjaciółmi.

Jeśli wygrałbym „szóstkę” w Lotto: przeznaczyłbym wygraną na podróże, prawdopodobnie po Australii.

Najważniejsze dla mnie są: realizacja planów zarówno osobistych, jak i zawodowych, czas dla przyjaciół i samego siebie oraz satysfakcja z tego, co robię.

Nasz matematyk jest nauczycielem dyplomowanym z 30-letnim doświadczeniem zawodowym (upss.. 😮), egzaminatorem i weryfikatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. 🙂

Ukończył 5-letnie studia magisterskie na kierunku matematyka oraz podyplomowe studia na kierunku informatyka. Posiada I stopień specjalizacji z matematyki.

Matematyka to pasja Pana Piotra. W swojej pracy chętnie stosuje nietypowe, nieszablonowe metody i formy pracy. Stara się, by atmosfera na zajęciach była przyjazna. 😌 Jest pomysłodawcą i twórcą konkursu matematycznego „Liga Matematyczna”, autorem publikacji, innowacji pedagogicznych oraz programu nauczania matematyki.

Współpracuje z instytucjami działającymi na rzecz edukacji matematycznej. Ciągle się uczy- wzbogaca swoją wiedzę i doskonali umiejętności nauczyciela.

Miał zaszczyt wielokrotnie uczestniczyć, być prelegentem i prowadzącym zajęcia na konferencjach ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in.:

Za swoją pracę i osiągnięcia był wielokrotnie uhonorowany nagrodami 🥇 i wyróżnieniami. Brał udział w wielu konkursach dla nauczycieli, m.in.:

A jak nasz nauczyciel spędza czas wolny? 😎 „Odpoczywam! Lubię oglądać kanały przyrodnicze i historyczne. No cóż, interesuję się też polityką 🧐, bo wpływa na nasze życie. Choć jestem horoskopowym Lwem - lubię wodę. 🏊‍♂️ Latem, jeśli tylko to możliwe, pływam na żaglówkach, niechcący zrobiłem patent i kurs instruktora”. 🚣

Jeśli wygrałbym „szóstkę” w Lotto: Powoli myślałbym o emeryturze. 🤓 Na pewno nie przestałbym uczyć matematyki! 👌 Może otworzyłbym swoją „Szkołę Matematyki”?

Najważniejsze dla mnie jest (są): Tak poważnie to zdrowie, rodzina, przyjaźń, zaufanie, odpowiedzialność.

Cenię dotrzymywanie danego słowa i przyjazne środowisko, otoczenie, w którym żyję.

Pani Natalia Hendrych uczy w naszej szkole wiedzy o społeczeństwie oraz podstaw przedsiębiorczości.

"Ukończyłam Uniwersytet Mikołaja Kopernika na kierunku prawo i administracja. W ramach poszerzania swoich umiejętności ukończyłam studia podyplomowe na kierunku wiedza o społeczeństwie oraz wychowanie do życia w rodzinie w Wyższej szkole Gospodarki w Bydgoszczy.
Swoją wiedzę pogłębiałam dzięki uczestniczeniu w wielu kursach i szkoleniach.
W ZSI pracuję ponad 13 lat.
Moją największą pasją są podróże oraz regionalne jedzenie, uwielbiam poznawać nowe smaki. Uczniowie wiedzą, że interesują się także modą, lubię zawsze mieć w swojej szafie coś nietuzinkowego, czego mogą mi zazdrościć koleżanki 🙂 a tak na poważnie, bardzo istotne są dla mnie prawa człowieka i interesuję się tym zagadnieniem od wielu lat.
W moim słowniku nie ma pojęcia "czas wolny", ponieważ jako zapracowana mama dwójki dzieci: Gucia i Beni, każdą wolną chwilę staram się spędzać w gronie rodzinnym.
Jeśli wygrałabym „szóstkę” w lotto: to niestety nie byłoby mnie na drugi dzień w pracy, leżałabym już na leżaku na Szeszelach 🌴 , ale spokojnie wróciłabym do szkoły.
Najważniejsze dla mnie jest: rodzina, zdrowie i bycie dobrym człowiekiem. Marzę o świecie bez konfliktów, tolerancyjnym i otwartym."

Podinsp. w st. spocz. 𝗔𝗿𝗸𝗮𝗱𝗶𝘂𝘀𝘇 𝗛𝗲𝗿𝗺𝗮𝗻! Nauczyciel uczy w naszej szkole WFu, Sztuk walki, Technik interwencji i EDB.

Wykształcenie Pana Arkadiusza przedstawia się następująco:

Nasz nauczyciel służbę w Policji rozpoczął w 1992 roku na stanowisku aplikanta Kompanii Pogotowia Policyjnego i Patrolowania Komendy Rejonowej Policji w Gliwicach. 👮 Po studiach w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w 1996 roku podjął służbę w Szkole Policji w Słupsku na stanowisku starszego technika w Zakładzie Interwencji Policyjnych. Z Zakładem Interwencji Policyjnych był związany przez blisko 16 lat, przechodząc wszystkie szczeble awansu zawodowego nauczyciela policyjnego: od starszego technika do starszego wykładowcy. 🙂 W 2012 roku Pan Arkadiusz przeszedł do Zespołu Wsparcia Dydaktycznego. Jest autorem opracowań i publikacji policyjnych z zakresu taktyki i technik interwencji oraz samoobrony. ✍️ Wielokrotnie uczestniczył w pracach zespołów zadaniowych powoływanych przez Komendanta Głównego Policji, między innymi w celu opracowania nowych programów szkolenia i doskonalenia zawodowego. W toku służby, za profesjonalizm, wysokie umiejętności, kwalifikacje zawodowe oraz prezentowaną postawę zawodową, był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany przez przełożonych.

W 2013 roku Pan Arkadiusz przeszedł na zaopatrzenie emerytalne i rozpoczął pracę w naszej szkole, gdzie prowadzi zajęcia z przedmiotów związanych z problematyką policyjną w Policyjnym Liceum Ogólnokształcącym. 🤗 W ciągu dotychczasowej pracy z młodzieżą odniósł wiele sukcesów związanych z olimpiadami i turniejami ogólnopolskimi o problematyce policyjnej.

Jest uzależniony od sportu, dlatego czas wolny stara się spędzać aktywnie uprawiając różne dyscypliny sportowe i podróżując. 🤸‍♀️ Lubi też obejrzeć dobry film lub coś ciekawego poczytać.

Jeśli wygrałbym „szóstkę” w Lotto: prawdopodobnie bym zwariował. 😲 Na szczęście nie gram w tego typu gry, więc nie muszę się martwić o swój stan psychofizyczny.

Najważniejsze dla mnie jest (są): moja najbliższa rodzina.

Nasza nauczycielka matematyki jest absolwentką Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku. Ukończyła studia magisterskie pięcioletnie na kierunku matematyka – specjalność matematyka z informatyką. 🧮 Jest również egzaminatorem maturalnym i egzaminu ósmoklasisty. Pani Marysia pracę w naszej szkole rozpoczęła w 2005 roku (w Szkole Mistrzostwa Sportowego). To już prawie 18 lat! 🤯 Od początku swojej pracy jest opiekunem Szkolnego Klubu Wolontariuszy i tak zostało do dziś. 🫶😇 Od kilku lat jest również tutorem stopnia 1. 😎

Nasza matematyczka ma wiele zainteresowań. 🙃 To m.in. zbieranie grzybów, długie spacery nad morzem, pływanie, psychologia. Pasją Pani Marysi jest śpiewanie. 👩‍🎤 „Miałam dwa epizody odnośnie castingów – jeden do programu „Szansa na sukces”, a drugi to casting do programu „Droga do gwiazd”. Oprócz tego udało mi się zająć I miejsce w konkursie karaoke, który organizowany był w klubie Miami w Słupsku. Transmisję prowadziła telewizja Kanał 6. Niesamowita przygoda”- wspomina Pani Maria.

W wolnym czasie nauczycielka lubi czasem poleniuchować i obejrzeć dobry film. 🤓 Kocha zwierzaki, a w szczególności psy. 🐕

Jeśli wygrałabym „szóstkę” w Lotto: Zwariowałabym ze szczęścia 🥸, a tak na poważnie chciałabym pojechać na misję do Afryki (zawsze o tym marzyłam). Być może myślałabym o założeniu fundacji. I myślę, że jakieś podróże w ciekawe miejsca. A tak poza tym dalej bym sobie żyła i pracowała (no może wtedy troszkę mniej 😜).

Najważniejsze dla mnie jest (są): Najważniejszymi wartościami w moim życiu są miłość i rodzina oraz wspaniali i wartościowi ludzie, którymi się otaczam, a najważniejsza jest dla mnie moja mama, bo to dzięki niej osiągnęłam wszystko to, co dobre w życiu, tak jak wykształcenie, miłość, wychowanie i to, kim się stałam i jakim jestem człowiekiem dzisiaj. Zawsze mogę na nią liczyć, tak jak ona na mnie. ❤️

Rodowita Słupszczanka i opiekunka znanego uczniom kota Bąbla. 😻 Nasza nauczycielka ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Swoją karierę zawodową zaczynała w Inspekcji Weterynaryjnej, pracowała też jako kierownik laboratorium weterynaryjnego, jednocześnie będąc lekarzem praktykującym w lecznicach dla zwierząt. Od kilku lat pracuje w naszej szkole jako nauczyciel przedmiotów zawodowych. Jest także czynnym lekarzem weterynarii w okolicznych gabinetach.

Zawodowo interesuje się interną i diagnostyką laboratoryjną. Jej największe zawodowe sukcesy to 3-krotne dojście jej podopiecznych do finału Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku „weterynaria”.

A co w wolnym czasie? Jak sama mówi: „Nie mam za dużo wolnego czasu 🙃, ale lubię grać w planszówki, słuchać muzyki i relaksować się w domu obok lasu”.

Jeśli wygrałabym szóstkę w Lotto: „Odwiedziłabym moje wymarzone miejsca- Japonię i Australię”.

Najważniejsze dla mnie są: mój synek i moi najbliżsi.

Ukończyłam Wydział Chemii na Uniwersytecie Gdańskim.

Drogę zawodową zaczęłam od pracy w laboratorium Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej oraz w Wodociągach w Słupsku. Dużą satysfakcję daje mi praca z ludźmi dlatego pracowałam również w handlu i w szkole. Na parę lat zostałam mamą na pełny etat.

Od dwóch lat pracuje w ZSI. Częściej mówię, że chodzę do szkoły niż do pracy bo tutaj ciągle uczę się czegoś nowego.

Moje pasje to literatura, kino, robótki ręczne, kot, rower…

Od dwóch lat maluję kamyki i promuję tę zabawę.

Co zrobiłabym, gdybym wygrała 6 w Lotto??? Mam dużo pomysłów, między innymi chciałabym otworzyć kocią kawiarnię w Słupsku wraz z przytuliskiem dla bezdomnych kotów. 🐱Na pewno o zdanie zapytałabym moją rodzinę.

W moim życiu najważniejsza jest moja rodzina, wiara oraz dobro planety. Celowo rezygnuję z wielu rzeczy, nie kupuję nadmiernej ilości ubrań a moje buty są może i są znoszone, ale za to wygodne, poruszam się komunikacją miejską, zbieram nakrętki i segreguję odpady nie tylko własne. Na spacer nad morze czy do lasu zabieram torbę na znalezione śmieci.

Dobro mojej planety jest dla mnie bardzo ważne.

Nauczyciel uczy w naszej szkole historii, HiTu, WOSu oraz historii i społeczeństwa.

Pan Bartek w 2009 r. ukończył Akademię Pomorską w Słupsku, kierunek: Historia z wiedzą o społeczeństwie, spec. nauczycielska, studia pięcioletnie jednolite magisterskie – absolutorium z wyróżnieniem. „Na studiach działałem w wolontariacie, ukończyłem letnią szkołę liderów, jeździłem na kolonie jako wychowawca i instruktor, byłem członkiem Teatru KontemPlującego, kontynuowałem pasję strzelecką jako sędzia strzelectwa sportowego i uczestnicząc w strzelankach ASG”- wspomina Pan Bartosz.

Bezpośrednio po studiach nasz nauczyciel rozpoczął pracę w szkole podstawowej oraz kończył kolejne kursy- m.in. oligofrenopedagogikę, kurs instruktora automatycznych ścianek wspinaczkowych i parków linowych.

„Czas wolny staram się poświęcać rodzinie- dwóm synom i żonie. Jak mam go trochę więcej to czytam 📖- głównie fantastykę, psychologię dotyczącą pola walki i jednostek specjalnych. Lubię śledzić aktualne wydarzenia na świecie 📺, oglądać bajki z synem lub film z żoną (zazwyczaj wybiera żona, więc jest to kino lekkie 😊). Co jeszcze lubię? Spacery, jazdę na rowerze 🚵, zwiedzanie, wyjazdy, muzea, strzelectwo, szachy, literaturę, historię, politykę, działalność organizacji pozarządowych, survival, fotografię 📸. Mogę pochwalić się biegłą znajomością czcionek gotyckich w czytaniu i tłumaczeniu”. Pan Bartosz jest również autorem publikacji w materiałach pokonferencyjnych „Młodzieżowe organizacje pozarządowe w systemie bezpieczeństwa narodowego” (redakcja naukowa Zbigniew Piątek, Warszawa 2009, str. 87).

Gdybym wygrał „szóstkę” w Lotto: część kwoty bym zainwestował, a resztę wydałbym na podróże z rodziną, musiałbym oczywiście jakoś to pogodzić z upodobaniami i marzeniami żony.

Najważniejsze dla mnie są: czas z rodziną, najbliższymi oraz być dobrym człowiekiem, dzięki temu zasypiam spokojnie, zawsze i wszędzie, traktować ludzi tak, jak sam chciałbym być traktowany.

Nauczycielka przedmiotów zawodowych w Technikum Weterynarii ukończyła studia Bioinżynieria Zwierząt- kierunek zootechnika oraz Bioinżynieria produkcji żywności- kierunek gospodarka żywnościowa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. 🤗 W 2018 r. Pani Magdalena ukończyła chemię podyplomową dla nauczycieli na Wyższej Szkole Gospodarki w Słupsku. 👍 W Zespole Szkół Informatycznych pracuje już od 10 lat! 🥳

Nasza nauczycielka lubi spędzać czas na łonie natury. 🏞 „Biwak czy namiot to moje ulubione formy spędzania wolnego czasu. Zimą oczywiście narty, a latem wędrówki górskie. Prawda jest taka, że wolnego czasu praktycznie nie posiadam, ponieważ moje dwie córki pochłaniają mi go. 😉 To z nimi spędzam każdą wolną chwilę. Czytamy, bawimy się, zarażam ich pasją do zwierząt i natury”. 😎

Jeśli wygrałabym szóstkę w Lotto: wybudowałabym sobie drewniany domek w górach i tam miałabym swój azyl od codzienności. ⛺️

Najważniejsze dla mnie są: akceptacja siebie, moje wspaniałe córki, mąż i najważniejsza osoba moja mama- moje wsparcie i opoka. ❤️

Nasz nauczyciel rysunku i malarstwa jest absolwentem Liceum Plastycznego im. C. K. Norwida w Lublinie (2006), a także Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku - dyplom z malarstwa w pracowni prof. Mieczysława Olszewskiego, aneks z grafiki warsztatowej prof. Aliny Jackiewicz-Kaczmarek (2011). 👨‍🎨 Pan Sergiusz ukończył również studium podyplomowe z pedagogiki w 2015 r. 👍 Nasz nauczyciel był uczestnikiem wielu plenerów artystycznych w Polsce i za granicą. 🎨 Jest także laureatem konkursów malarskich i graficznych. 🏆 Na co dzień współpracuje z galeriami sztuki: VIVID Gallery (Wrocław), Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej (Warszawa) oraz kunst&stuck (Wiedeń).

Pan Sergiusz ma wiele zainteresowań. To m.in. malarstwo sztalugowe, grafika warsztatowa, astronomia, żużel i góry. 🏔 Wolny czas spędza malując, czytając, chodząc po górach czy spotykając się z przyjaciółmi.

Jeśli wygrałbym „szóstkę” w Lotto: otworzyłbym własną fabrykę ginu.

Najważniejsze dla mnie jest (są): ludzie.

Ukończyłam Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Słupsku, Wydział Matematyczno - Przyrodniczy, kierunek geografia oraz Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim , Wydział Chemii w zakresie ekologii, etyki i techniki.

Jestem egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w zakresie egzaminu maturalnego z geografii.

Ukończyłam także wiele kursów i szkoleń np. z edukacji regionalnej, europejskiej i turystyki.

W ZSI pracuję od początku istnienia Szkoły - blisko 25 lat.

Moje pasje to: turystyka, podróże i sport. Zawsze spędzałam czas wolny aktywnie, a od ponad 20 lat podczas wakacji wyjeżdżam na tygodniowy pobyt do "ciepłych krajów".

Wypoczynek łączę z poznawaniem historii, dorobku kulturowego, tradycyjnej kuchni, muzyki odwiedzanych państw. Zdobytą w ten sposób wiedzę i doświadczenie wykorzystuję podczas lekcji.

W kraju zawsze dużą satysfakcję sprawiała mi turystyka piesza - wspólnie z młodzieżą i kajakowa. Z tych pasji pozostały mi wieczorne spacery i regularne uczęszczanie na basen.

W wolnych chwilach lubię oglądać relacje z imprez sportowych - szczególnie gry zespołowe i tenis, a zimą skoki narciarskie.

Kiedyś grałam w piłkę koszykową i nożną - ta miłość do sportu pozostała, dlatego mam wielką satysfakcję z pobytu na stadionie Camp Nou w Barcelonie i na skoczni narciarskiej w Lahti.

Oprócz sportu interesują mnie również aktualne wydarzenia w kraju i na świecie, dlatego często oglądam programy informacyjne i publicystyczne.

Czas wolny lubię spędzać z moją ukochaną wnuczką Zuzią: wspólne wyjazdy w góry i nad morze, spacery, gry planszowe i w karty.

Najważniejsze dla mnie to: rodzina, zdrowie, tolerancja, służenie pomocą innym, być niezależną i sprawiedliwą.

Jeśli wygrałabym "szóstkę" w lotto kupiłabym dom z ogródkiem dla mojej córki i wnuczki (marzenie mojej wnuczki), a sobie nowsze auto.

Nasza nauczycielka uczy fizyki i informatyki.

Ukończyła studia magisterskie pedagogiczne w Ukrainie na kierunku fizyka i informatyka w Żytomierskim Uniwersytecie Państwowym im. Ivana Franki (2018 r.).

W 2016 r., będąc na licencjacie, wzięła udział w semestralnej wymianie międzynarodowej i w taki sposób trafiła do Polski na Akademię Pomorską w Słupsku. Uczestniczyła w takiej wymianie jeszcze jeden raz, w 2017 r., po której stwierdziła, że musi tu zostać. 👍 Od 2020 roku pracuje w Zespole Szkół Informatycznych. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku nauczania informatyki- Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego.

Pani Alina ma wiele zainteresowań: podróżowanie 🚄, robienie zdjęć 📸, granie w gry 🤹‍♀️, szycie obrazów z koralików (haft z koralikami), gotowanie 🥣 i spływy kajakowe. Wolny czas spędza oglądając filmy i seriale, lubi też spotykać się z przyjaciółmi. Jeśli wygrałabym „szóstkę” w Lotto: „Kupiłabym dom i nowy samochód, a pozostałą wygraną przeznaczyłabym na podróże”. Najważniejsze dla mnie jest (są): moja rodzina.

Pani Ewa posiada wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. 🙂 Droga zawodowa? Stacja Hodowli Roślin - Jezierzyce , następnie Liceum Medyczne, III LO, Liceum Katolickie, Zespół Szkół Informatycznych. 👍

Pani Ewa, pytana o pasje, mówi: „Od kiedy pamiętam, zawsze coś kolekcjonowałam- filatelistyka, filumenistyka, numizmatyka, modele samochodów, proporczyki itp. Do dzisiaj pozostała numizmatyka”.

Nasza nauczycielka bardzo różnorodnie spędza czas wolny. Jeśli biernie to przy dobrym filmie 😎, krzyżówkach, scrabblach czy teleturniejach, a chcąc spędzić czas aktywnie wybiera spacery, rower lub pływanie. 🚴‍♀

Jeśli wygrałabym „szóstkę” w Lotto: po pierwsze to zemdlałabym z wrażenia. Nie jestem specjalistką od wydawania pieniędzy. Sama nie wiem, może większe mieszkanie, większy samochód i podróże- małe i duże. Na pewno pomogłabym osobom potrzebującym. 🥰

Najważniejsze dla mnie jest (są): zdrowie, rodzina, przyjaźń, szacunek, mądrość.

Nasz nauczyciel zdał maturę w słupskim Liceum Ogólnokształcącym nr 2. Ukończył studia historyczne (Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Słupsku) i wychowanie fizyczne (Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku). „Do tego cała masa szkoleń, kursów i kursików, od Policealnego Studium Ochrony Środowiska we Wrocławiu po kurs trenerski UEFA „A” w Gdańsku”- dodaje sportowiec.

Pan Tadek był nauczycielem wychowania fizycznego w słupskich placówkach: SP 1, ZSGiH i ZS „Elektryk”. W ZSI pracuje od 4 lat, a w słupskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego jest trenerem piłki nożnej od początku jej istnienia, czyli od 17 lat! Trenuje też młodzież i drużyny seniorskie w klubach: „Gryf” Słupsk, „Garbarnia” Kępice i „Anioły” Garczegorze.

„Jak spędzam czas wolny? Niby bardzo go mało, bo dużo pracuję. Z drugiej strony jestem szczęściarzem, bo praca jest jednocześnie moją pasją, czyli mogę powiedzieć, że cały czas mam wolny i poświęcam go na swoje największe fascynacje: piłkę nożną i szeroko pojęty sport. A inne pasje? Chciałbym być oryginalny, ale musiałbym wtedy nazmyślać, więc zgodnie z prawdą, w nieprzypadkowej kolejności: dobre kino, rower, książka”.

Jeśli wygrałbym „szóstkę” w Lotto: nie gram, więc nie wygram, ale gdybym się zdecydował i trafił, to.... przede wszystkim uspokajam uczniów i pracodawców, że nie zrezygnowałbym z pracy. Za to „kupiłbym” sobie trochę czasu, którego brakuje, na podróże, a przede wszystkim wsparłbym realizację marzeń najbliższych.

Najważniejsze dla mnie są: Rodzina, relacje, samorealizacja, uśmiech, optymizm, „wiara w ludzi i cały ten świat”...

Nasza polonistka jest absolwentką Akademii Pomorskiej w Słupsku. 🤓 Ukończyła studia magisterskie na dwóch kierunkach: filologia polska i pedagogika ogólna. Jest również egzaminatorem maturalnym i egzaminu ósmoklasisty. Pracę jako nauczyciel rozpoczęła w 2006 roku. 👍

Pani Justyna, pytana o pasje, odpowiada: „Jak na polonistkę przystało uwielbiam czytać. 📚 Lubię również jeździć na rowerze 🚴‍♀️, grać w gry, podróżować i robić zdjęcia (choć nie zawsze wychodzą takie, jakbym chciała 🙃)”. W wolnym czasie nasza nauczycielka chętnie ogląda filmy, czyta i dba o kwiaty. 💐🌷

Jeśli wygrałabym szóstkę w Lotto: pojechałabym kolejny raz do Czarnogóry, gdyż uwielbiam ten kraj. 😊 Może nawet kupiłabym tam dom. 🏠 Chciałabym polecieć na Islandię, do Chin i Japonii. ✈️ Uwielbiam poznawać nowe miejsca, kultury i regionalną kuchnię. Zawsze chętnie próbuję nowych potraw. 🥣

Najważniejsze dla mnie są: mąż, kot Gadulix, przyjaciele.

Nasza anglistka ukończyła Zespół Szkół Agrotechnicznych o profilu architekt krajobrazu (2014 r.), z którego otrzymała dyplom właśnie architekta krajobrazu. Następnie była studentką Akademii Pomorskiej w Słupsku- ukończyła studia licencjackie (2016 r.) ze specjalizacji translatoryka oraz studia magisterskie (2019 r.) ze specjalizacji nauczycielskiej. 😉 Ciekawostką jest to, że Pani Natalia napisała pracę magisterską we współpracy z przedstawicielem managera zespołu R.E.M., która skupiała się na twórczości tego zespołu. 🎤🎧 Od 2019 roku pracuje jako nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół Informatycznych oraz dodatkowo uczy języka angielskiego zawodowego w naszym Technikum Weterynarii. 🧐

Pasją Pani Natalii jest gotowanie 🥣, pieczenie 🍰, podróżowanie 🛩, chodzenie na koncerty 😎, muzyka 🫶, filmy 🎥, gry i seriale - szeroko pojęta popkultura. „Uczniowie bardzo dobrze wiedzą, jakich filmów jestem fanką. ☺️ Mam lekką obsesję na punkcie Świąt Bożego Narodzenia, co doskonale widać na zdjęciu”. 🙃

A jak Pani Natalia spędza czas wolny❓ Najchętniej oglądając koncerty ulubionego artysty i układając Diamond painting. Lubi też grać w gry komputerowe w towarzystwie swojej Koty.

Jeśli wygrałabym „szóstkę” w Lotto: pojechałabym w trasę koncertową za ulubionymi wykonawcami, a przy okazji zwiedziłabym nowe kraje. Takie przyjemne i pożyteczne. 😇

Najważniejsze dla mnie jest (są): rodzina, kot, satysfakcja z życia zawodowego i osobistego oraz żeby nigdy nie zapominać o marzeniach!