Konsultacje

Kalendarz roku szkolnego 2020/2021

Nazwisko i imię Termin konsultacji i dyżuru dla rodziców Sala
Bojara-Jankowska Lidia czw. 7:15-8:00 110
Borkowski Leszek czw. 7:15-8:00 6
Bożek Grzegorz pon. 12:15-12:30, śr. 8:00-8:50; 12:15-12:30; 15:10-15:55 201/209/210/207
Cichosz Marzena śr. 17:35 pokój nauczycielski
Cierniak Renata czw. 7:10-7:55 106
Chomicz Bartosz pon., śr., pt. 7:10-7:55 106
Cymek Lidia wt. 15:10-15:55 - 7SP, 2BS, 2CTW, 1ALSP, 1BLSP 7
Cymek Lidia wt. 12:15-12:30 - 8BSP, 1LOSMS pokój nauczycielski
Cymek Lidia śr. 12:15-12:30 - 8BSP, 1LOSMS pokój nauczycielski
Cymek Lidia śr. 16:00-16:45 - 8ASP, 1AP, 1BPW, 1ATW, 1BTW pokój nauczycielski
Dasiewicz Agata czw. 8:00-8:45 pokój nauczycielski
Dulińska Magdalena śr. 7:10-7:55 2
Fijałkowski Andrzej pon. 15:10-15:55 - 1ALSP, 1BLSP, 2M, 2AP, 2BP, 2CP, 2DP, 3P 2
Fijałkowski Andrzej pt. 7:10-7:55 - 7SP, 8ASP, 8BSP 2
Frąckowiak Maja śr., czw. 7:10 - 7:55 107
Frąckowiak Maja wt. 16:00 - zajęcia z języka polskiego - poziom rozszerzony 107
Frąckowiak Maja pt. 17:00 - Koło Miłośników Książki 107
Gątarzewski Jerzy czw. 7:15-8:00 202
Górniewicz Piotr czw. 7:00-7:45 Zielona 9
Hendrych Natalia czw. 8:15; 11:15; 12:15 202
Hendrych Natalia pt. 11:15; 13:15 202
Herman Arkadiusz pon. 7:10-7:55 - techniki interwencji Medyk
Herman Arkadiusz śr. 7:10-7:55 - wychowanie fizyczne Medyk
Jankowski Bogdan czw. 11:15-11:30; 12:15-12:30 foto
Jankowski Bogdan pt. 11:15-11:30; 12:15-12:30 foto
Jędrzejczak Weronika śr. 7:00-7:45 foto
Jędrzejczak Weronika pon., śr., czw. 13:15-13:30 foto
Kałuża-Horbaczewska Agnieszka pon. 13:30-15:05 212
Kazior Piotr czw. 7:10-7:55 Shogun
Kolman Andrzej pt. 16:50-17:35 pokój nauczycielski
Kosakowski Tomasz konsultacje odbywać się będą po zajęciach zawodowych pokój nauczycielski
Kuc-Mikłaszewicz Igor pon. 13:15-13:30; 15:05 pokój nauczycielski
Kuszlewicz Ewa śr. 7:15-8:00 Zielona
Lelakowska Maria pt. 8:50-9:35 - 1ALSP, 1BLSP 7
Lelakowska Maria pt. 15:10-17:00 - 7SP, 8ASP, 1LOMS, 2ALOMS, 2BLOMS, 4TW 7
Linder Grażyna wt. 7:30-8:00, 11:15-11:30 108
Łosińska Aneta czw. 16:00-17:30 108
Łukaszewicz Małgorzata pon. 13:15-13:30; 15:05-15:35 108
Majcherska Karolina wt. 8:00-8:45; 11:15-11:30 104
Majcherska Karolina śr. 12:15-12:30 104
Majcherska Karolina pt. 15:05 104
Majewski Marek śr 17:30-18:15; 109
Malinowska Marta czw. 8:50-9:40, pt. 13:15-14:20 gab. zabiegowy
Ostrowski Piotr czw. 16:30-17:15 pokój nauczycielski
Pakuła Bartosz wt. 12:15-12:30 2
Pakuła Bartosz pon. 15:10-17:10 2
Pera Karolina pon. 13:30-14:15, śr. 15:55-16:40, pt. 15:55-16:40 3
Pietras Adam czw. 16:00-18:00 Boisko Rolniczak ul. Szczecińska
Powałka Sergiusz czw. 15:10-16:45 209
Prokop Alicja śr. 7:30-8:00; 11:15-11:30 109
Pstrągowska-Misiuk Zofia czw. 7:10-7:55 pokój nauczycielski
Rosa Michał pt. 11:30-12:15
Rusakiewicz Marcin śr. 9:30-10:30 pokój trenerów
Samoćko Aneta czw. 15:10-15:55 pokój nauczycielski
Schulz Łukasz śr. 16:00-16:45 Stadion, ul. Zielona
Serafin Katarzyna pon. 16:00-16:45, czw. 16:50-17:35 206
Skumiał Tatiana czw. 8:45-8:50, 9:35-9:40, 10:25-10:30 3
Skwarek Monika pon. 8:00-8:45, wt. 12:30-13:15, 13:30-14:15 207
śr. 8:50-9:35 u4
śr. 13:30-14:15 stołówka lub domek
czw. 9:40-10:25 u4
7:10-7:55 (po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem) 207
wt. 15:10-15:55 - Matura z matematyki krok po kroku - Nie! daj się zaskoczyć 207
Smugała Krzysztof czw. 7:15-8:00 101
Soroka Urszula czw. 15:05-15:50 6
Stawińska-Sikorska Dominika pn. 16:45-17:30 6
Stec Jadwiga czw. 14:30-15:15 pokój nauczycielski
Stefański Robert pn. 15:55-16:40 108
Stefański Stanisław pon. 8:50-9:35 7
Straszak Krzysztof śr. 16:00-16:45 108
czw. 15:10-15:55 210
pt. 15:10-15:55 109
Szczepaniak Agata wt. 17:00-17:45 209
Tomaszewska Ewa pon. 15:15-16:00 5
śr. 8:50-9:35 - Koło biologiczne - klasa 2 MLO 5
Walczak Ewelina wt. 16:55-17:40, czw. 14:15-15:05, pt. 15:05-16:55 1
Wanat Tadeusz pon. 15:55-16:40 pokój trenerów
Wojcieszek Anna wt., czw. 7:30-8:00, 12:15-12:30 201
wt. 16:00-16:45 - Koło 201
Zając Robert pt. 12:30-13:15 sekretariat
Zakrzewska Natalia pon. 16:00-16:45 5
śr. 16:00-16:45 110
pon. 15:10-15:55 - Koło miłośników kultury japońskiej 5
pon. 16:50-17:35 - Koło twórców komiksów i superbohaterów 5
śr. 15:10-15:55 - Koło języka angielskiego dla dyslektyków 110
czw. 15:10-15:55 - Analiza tekstów piosenek 6
Żakieta Tadeusz pon. 15:05-15:50 hala Gryfia