Dodano 22.01.2021

Dzień Dziadka

Dziś swoje święto obchodzą Dziadkowie. Składamy im najpiękniejsze życzenia- zdrowia, szczęścia i uśmiechu

Dodano 21.01.2021

Dzień Babci

Kochani, z okazji dzisiejszego Dnia Babci życzymy Babciom wszystkiego najlepszego- dużo radości, miłości i uśmiechu. Jednocześnie dziękujemy za ich mądrość i wyrozumiałość.

Dodano 11.01.2021

Ambasadorzy są wśród nas

Tegoroczna XI już edycja Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Matematyka w Obiektywie” zakończyła się uzyskaniem przez nasze nauczycielki matematyki Panią Agnieszkę Kałużę-Horbaczewską oraz Panią Monikę Skwarek tytułu honorowego Ambasadora Matematyki w Obiektywie! Panie utrzymują swoją pozycję już kolejny rok i dbają o to, by zainteresować matematyką jak największą grupę osób. Zależy im, by spojrzeć na „królową nauk” oczyma wyobraźni.

Serdecznie dziękujemy młodzieży za tak liczne uczestnictwo w konkursie i poszukiwanie matematyki w naszej codzienności.

Dodano 08.01.2021

Wyróżnienie w konkursie Selfie+

Z przyjemnością informujemy, że Pani Monika Skwarek w edycji konkursu 2020 została wyróżniona w kategorii „Europejskie wartości w moim projekcie” wraz ze zdjęciem pt. „Doskonałe TRIO”. Wyróżnione w konkursie zdjęcia zaprezentowane zostaną na specjalnie stworzonych wizytówkach upowszechniających działania projektowe programu Erasmus +. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się podczas Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego.
Poniższe zdjęcie przedstawia doskonałe TRIO, które łączy cenne wartości:
- naukę języka angielskiego, który jest niezbędny w dzisiejszych czasach,
- poszerza horyzonty nauczycieli matematyki i ukazuje piękno tej dziedziny podczas spędzania wolnego czasu w ogrodzie w Irlandii (wypoczynek na odwróconej tangensoidzie),
- integruje się i zdobywa nowe kontakty, które są potrzebne każdemu z nas, w każdym wieku.

Serdecznie gratulujemy!

Dodano 07.01.2021

Nasza uczennica w II etapie Olimpiady Artystycznej

Miło nam poinformować, że Sandra Skurnóg z 4 LSP przeszła do II etapu Olimpiady Artystycznej.
Etap rekrutacyjny (szkolny) przeprowadzony był drogą internetową i składał się z dwóch części. W pierwszej z nich Sandra musiała zmierzyć się z 30 pytaniami, na które przeznaczony był określony czas (1 minuta na każde pytanie jednokrotnego wyboru). Ta część testu dotyczyła wiedzy ogólnej z historii sztuki. Druga część to 10 pytań wielokrotnego wyboru sprawdzających zdolność opisywania dzieł sztuki.
Sandrze gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach!

Dodano 05.01.2021

Szkolenia w ODN

Drodzy Nauczyciele,
zachęcamy do zapoznania się ze styczniowym kalendarzem szkoleń i warsztatów online proponowanym przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej

Dodano 05.01.2021

Bluzy ZSI

Kochani,
Samorząd Uczniowski proponuje świetne bluzy z logo naszej szkoły! Bluzę może kupić każdy uczeń, pracownik szkoły czy sympatyk.

Dostawa będzie realizowana po zakończeniu zbierania zamówień, czyli po 15 stycznia 2021 r. Wysyłka na adres naszej szkoły jest darmowa (odbiór bluzy w szkole po 15.01). Można wybrać również przesyłkę kurierską ;)

Bluzy dostępne są tutaj.

Dodano 05.01.2021

Podsumowanie zbiórki

Podsumowaliśmy świąteczną licytację maskotek i bombek. Udało się zebrać ponad 300 zł! To duży sukces. Kwotę w całości przekazaliśmy Fundacji „Dziki Azyl”, która niesie pomoc dzikim, chorym zwierzętom.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wykonali świąteczne ozdoby oraz wszystkim tym, którzy tak dzielnie licytowali.

Dodano 04.01.2021

Zostań dawcą szpiku

Poświęć chwilę i sprawdź na stronie int. https://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca, czy możesz zostać potencjalnym dawcą szpiku! Jeśli tak, to:

  1. Zamów pakiet rejestracyjny do domu.
  2. Oczekuj przesyłki.
  3. Pobierz wymaz.
  4. Wypełnij formularz.
  5. Odeślij pakiet bezpłatnie.
  6. Rejestracja zakończona.
Prawda, że proste?

Pomóżmy osobom chorym na nowotwory krwi. Być może dzięki Twojej pomocy ktoś otrzyma szansę na życie. Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!