Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

Medyczne Liceum Ogólnokształcące i Technikum ZSI

  1. Wyróżnienie dla Wiktorii Felskiej w II Powiatowym Konkursie Recytatorskim i Poezji Śpiewanej „Podróże z Herbertem”.
  2. Wyróżnienie dla Róży Lipkowskiej w VI edycji konkursu matematyczno-fotograficznego „Matematyka z obiektywie”.
  3. III miejsce dla Diany Roślik w VI edycji konkursu matematyczno-fotograficznego „Matematyka z obiektywie”.
  4. III miejsce dla Izabeli Klimczak w konkursie „Zmaterializuj liczbę π”.
  5. I miejsce dla Michała Demkowycza  w Powiatowej Olimpiadzie Młodych Producentów Rolnych.
  6. I miejsce dla Michała Demkowycza w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie (45 na etapie ogólnopolskim).
  7. Jakub Łuczak zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego IX edycji Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”.
  8. Jakub Łuczak finalistą etapu wojewódzkiego IX edycji Olimpiady „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”.
  9. Katarzyna Wrońska zakwalifikowała się do drugiego etapu programu stypendialnego Adamed SmartUp.
  10. VIII miejsce dla Katarzyny Wrońskiej na etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Policyjne Liceum Ogólnokształcące

  1. I miejsce w klasyfikacji generalnej w VIII Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych w Pile. Tytuł Klasy Policyjnej roku 2016.
  2. II miejsce w konkurencji Test umiejętności strzeleckich w VIII Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych w Pile.
  3. I miejsce drużynowo w drugiej edycji Olimpiady Wiedzy o Obronności i Bezpieczeństwie Państwa.
  4. I miejsce dla Ilony Woźniak, Julii Sulik i Damiana Wolskiego w Półfinale II Olimpiady Wiedzy o Obronności i Bezpieczeństwie Państwa.
  5. Indeks Akademii Pomorskiej dla Damian Wolskiego i Julii Sulik w drugiej edycji Olimpiady Wiedzy o Obronności i Bezpieczeństwie Państwa.
  6. I miejsce w SOM dla  Joanny Kołodziejskiej w skoku w dal.
  7. I miejsce w SOM dla  Joanny Kołodziejskiej w biegu na 100 m.
  8. III miejsce drużynowo w III Słupskim Patrolu Szkół Mundurowych.
  9. III miejsce w X Pomorskim Biegu Niepodległości o Puchar Starosty Słupskiego.
  10. II miejsce dla Joanny Kołodziejskiej w II edycji konkursu matematyczno–humanistycznego „Z matematyką do rymu”.
  11. Wyróżnienie dla Joanny Kołodziejskiej w VI edycji konkursu matematyczno-fotograficznego „Matematyka z obiektywie”.
  12. Wyróżnienie dla Joanny Kołodziejskiej, Klaudii Prasał i Anny Majewicz w konkursie „Zmaterializuj liczbę π”.
  13. Wyróżnienie dla Joanny Kołodziejskiej w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Matematyka esejem pisana”.
  14. Wyróżnienie dla Joanny Kołodziejskiej w konkursie „Dopalacze – to nie dla mnie”.
  15. VI miejsce w XVIII Międzynarodowym Maratonie Piłki Siatkowej Młodzieży w Łebie.
  16. Adelajda Soszyńska zakwalifikowała się do zawodów okręgowych (II stopnia) Olimpiady Geograficznej.
  17. Marta Prawdzik, Damian Wolski, Kamil Mutka, Paulina Pałubicka, Ilona Woźniak zostali laureatami I Ogólnopolskiego Konkursu „Matematyka & GeoGebra MaGIK”.
  18. IV miejsce w indeks Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego dla Julii Sulik.
  19. Wyróżnienie dla Marcina Zaborowskiego i Damiana Krywucia w Ogólnopolskim konkursie geograficznym Geoplaneta.
  20. I miejsce w Geozagadce dla uczniów PLO w ramach Pomorskiego Festiwalu Nauki.

Liceum Plastyczne

  1. Tytuł Finalisty 47. Olimpiady Języka Rosyjskiego dla Magdaleny Majewskiej.
  2. Dyplom dla Magdaleny Majewskiej za uzyskanie wyróżniającego wyniku w zawodach okręgowych XLVII Olimpiady Języka Rosyjskiego.
  3. I miejsce dla Hanny Lew-Kiedrowskiej w konkursie plastycznym „Słupsk pięknieje na wiosnę”.
  4. Wyróżnienie dla Eweliny Babis w konkursie plastycznym „Słupsk pięknieje na wiosnę”.
  5. Nagroda dla Stanisława Czombra w 14. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne spojrzenie”.
  6. Wyróżnienie dla Urszuli Mokijewskiej w 14. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Inne spojrzenie”.
  7. II miejsce w III Konkursie Rysunkowym Województwa Pomorskiego „Rysunek surrealistyczny wg Salvadora Dali” dla Blanki Erbel.
  8. III miejsce w III Konkursie Rysunkowym Województwa Pomorskiego „Rysunek surrealistyczny wg Salvadora Dali” dla Hanny Lew-Kiedrowskiej.
  9. II miejsce dla Magdaleny Majewskiej w IX Konkursie Wiedzy o Rosji „Ścieżkami Rosji”.
  10. Wyróżnienie dla Darii Elwart w dziedzinie rysunku w XII Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych w Koszalinie.
  11. Wyróżnienie dla Hanny Lew-Kiedrowskiej w dziedzinie malarstwa w XII Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Klas Młodszych Szkół Plastycznych w Koszalinie.
  12. II nagroda dla Alicji Orłowskiej i Blanki Erbel w Konkursie poetycko-plastycznym „Wiersz+”.
  13. Wyróżnienie dla Hanny Lew-Kiedrowskiej w Konkursie poetycko-plastycznym „Wiersz+”.
  14. Wyróżnienie dla Klaudii Zając w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Niebo w Kolorze – Spotkanie z Zorzą Polarną”.
  15. Wyróżnienie dla Darii Elwart w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym za pracę: „Asymetria naturalna”.
  16. Wyróżnienie dla Darii Elwart w VI edycji Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Matematyka w Obiektywie.
  17. Nagroda Rektora Akademii Pomorskiej w Słupsku dla Hanny Lew-Kiedrowskiej, laureatki VIII Konkursu pt. „Niekontrolowany Obszar Wrażliwości”.
  18. Wyróżnienie dla J. Ludwickiej, K. Mroczek, D. Elwart, K. Zakrzewskiej, H. Lew Kiedrowskiej i K. Kani w VIII Konkursie pt. „Niekontrolowany Obszar Wrażliwości”.
  19. III miejsce dla Blanki Erbel w VIII Ogólnopolskim Konkursie SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH w kategorii malarstwo.
  20. I miejsce dla Marii Walas w VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „SPORT NAS ŁĄCZY” – OLIMPIADA.
  21. II miejsce dla Urszuli Mokijewskiej w VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „SPORT NAS ŁĄCZY” – OLIMPIADA.
  22. Wyróżnienie dla Marcela Chwalińskiego i Patrycji Dąbrowskiej VII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „SPORT NAS ŁĄCZY” – OLIMPIADA.
  23. II miejsce dla Darii Elwart w ramach II Biennale Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego „Obraz abstrakcyjny”.
  24. I miejsce dla Stanisława Czombra w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym „Witkacy i ja”.
  25. Wyróżnienia dla Alicji Orłowskiej, Marty Wyczlińskiej i Dariusza Begiedzy  w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Fotograficznym „Witkacy i ja”.
  26. III nagroda dla Stanisława Czombra w VIII Konkursie Rzeźbiarskim im. St. Zagajewskiego.
  27. Wystawa Klaudii Kani z klasy IV LP w Młodzieżowym Domu Kultury w Słupsku.
  28. Magdalena Majewska, Daria Elwart, Dariusza Begiedzy i Alicji Orłowskiej zakwalifikowały się do rejonowego etapu Olimpiady Artystycznej.
  29. Prace Klaudii Kani i Kasandry Mroczek zakwalifikowane zostały na wystawę pokonkursową Ogólnopolskiego Konkursu „Pamiętajcie o ogrodach”.
  30. Wyróżnienie dla Marii Walas w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magia Świąt”.
  31. 10 miejsce w województwie dla Karoliny Małeckiej i 18 dla Magdaleny Łozińskiej w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego DEUTSCHFREUND.
  32. Praca Stanisława Czombra zakwalifikowała się na wystawę pokonkursową konkursu: Kalendarz autorski – Typorok 2016 Poznań.
  33. Magdalena Majewska zwyciężyła w konkursie na logo Miejsce Animacji Kultury.
  34. Praca Kasandry Mroczek zakwalifikowała się na wystawę pokonkursową konkursu: W stronę wyobraźni – dedykowane Z. Beksińskiemu.
  35. II miejsce w kategorii malarstwa dla Darii Elwart, oraz 6 lokata  na liście wszystkich uczestników, VII miejsce w kategorii rysunku dla Eweliny Babis w makroregionalnym przeglądzie z rysunku i malarstwa.
  36. II miejsce dla Urszuli Mokijewskiej w XXVI Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Pięknej „Color Art.”.
  37. Wyróżnienie dla Magdaleny Łozińskiej oraz kwalifikacja do wystawy dla prac Hanki Lew Kiedrowskiej i Magdaleny Pawelec w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zabierz mnie tam wyobraźnią – kolorowe impresje”.
  38. I miejsce dla Hanny Lew Kiedrowskiej, II miejsce dla Eweliny Babis i III miejsce dla Alicji Grabskiej w międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Przedmiot Architektura Miasto”.

Inne

  1. Udział uczniów ZSI w wolontariacie na rzecz Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja”. 
  2. Certyfikat „Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej” dla uczniów Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego.
  3. Udział uczniów w 24. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  4. Wymiana międzynarodowa Słupsk – Mulheim an der Ruhr zorganizowana przez panią Anetę Łosińską.
  5. Udział uczniów Liceum Plastycznego w akcji „Pociąg do Kultury”, zorganizowanej przez Basztę Czarownic, Galerię Współczesną oraz Centrum Aktywności Twórczej.
  6. W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka - Maraton Pisania Listów Amnesty International. 
  7. Doroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy przygotowany przez uczniów Liceum Plastycznego.
  8. Cykliczne wizyty klas policyjnych w Szkole Policji w Słupsku.
  9. Wizyta Senatora Rzeczpospolitej Polskiej, pana Kazimierz Kleina – wykład dotyczący Senatu oraz OBWE. 
  10. Udział uczniów w XIII Edycji Pomorskiego Festiwalu Nauki.
  11. Zorganizowanie przez uczniów Medycznego LO i Technikum Weterynarii akcji „Daj pieskom pospacerować” we współpracy ze Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt.
  12. Udział w spektaklu „Dobra dziewczyna zeszła na złą drogę”, którego scenariusz powstał na motywach wątku Krystal, nastolatki z powieści J.K. Rowling „Trafny wybór”. 
  13. Udział w spektaklu edukacyjno - profilaktycznym "Tatuaż " w wykonaniu aktorów z Teatru MORALITET z Krakowa.
  14. Zorganizowanie festynu "Razem przeciw nałogom”.
  15. Udział w warsztatach pielęgnacji zwierząt w zakładzie gromerskim „Pupilek”.
  16. Udział w  zbiórce funduszy na rzecz N. Przedborskiej w ramach szkolnego wolontariatu.
  17. Udział w projekcie prozdrowotnym ZACHOWAJ RÓWNOWAGĘ.
  18. Udział młodzieży w spotkaniu z panem Arturem Cerońskim, który od wielu lat związany jest z szeroko rozumianą profilaktyką zachowań ryzykowanych i pomocą ludziom uzależnionym. 
  19. Udział w warsztatach chemicznych w pracowni Edu-Lab w Gdańsku.
  20. Udział w akcji „Zostań Świętym Mikołajem”.
  21. Udział w  warsztatach scenograficznych w ASP Katowice, prowadzonych przez twórców oscarowej „Idy”.
  22. Udział w warsztatach plakatu z p. Stefańcem.
  23. Udział w spektaklu „Dziady” w Teatrze Nowym w Słupsku.
  24. Udział młodzieży w akcji „700 litrów krwi na 70-lecie Szkoły Policji w Słupsku”.
  25. Wyróżnienie w rankingu IT – SZKOŁA.
  26. Udział w wyjeździe edukacyjnym do Centrum Nauki Kopernik.
  27. Udział w Ogólnopolskiej Zbiórce Żywności „Podziel się posiłkiem”.
  28. Udział w akcji Oddaj stary telefon Mikołajowi.
  29. Udział w akcji zbierania nakrętek dla Kubusia.
  30. Udział w imprezie „Kundel bury”.
  31. Udział w spektaklu edukacyjnym BAGNO oraz spotkanie z terapeutą uzależnień.
  32. Wyjazd wolontariuszy z LP i TW (A. i A. Kaszuba, H. Lew Kiedrowska, i M. Majewska) do Barcelony w ramach programu Malujemy historię – pokonujemy granice. Barcelona 2015.

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl