Osiągnięcia w roku szkolnym 2010/2011

  1. XIII Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Dzieł St. I. Witkiewicza – nagroda dla K. Wismonta,
  2. Konkurs „Serce spod strzechy” – A. Wruszczak – I miejsce, M. Jędrzejewska i A. Kowalczyk – wyróżnienia,
  3. VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczno – Fotograficzny „Piękno Polskiego Krajobrazu” -  III miejsce dla M. Myszk,
  4. Grand prix dla M. Rymar w konkursie „Chopin – impresje plastyczne”,
  5. M. Zarzycka i M. Jędrzejewska zakwalifikowały się do eliminacji okręgowych XXXV Olimpiady Artystycznej,
  6. III Ogólnopolski Konkurs na Pastele „Wyspiański i jemu podobni” – wyróżnienie dla A. Chmury,
  7. III Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Witkacy i ja” – I miejsce dla M. Czeszejko-Sochackiej, wyróżnienie dla P. Matusiaka, Nagroda Dyrektora Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku dla Doroty Chmiel,
  8. II Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Labirynt wyobraźni” – wyróżnienie dla Mai Czeszejko-Sochackiej,
  9. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje Muzeum” – II miejsce dla Martyny Jędrzejewskiej,
  10. III Międzynarodowy Konkurs Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Papież Jan Paweł II w naszych sercach” – nagroda dla A. Chmury, wyróżnienie dla J. Wac,
  11. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dla Dzieci i Młodzieży pn. „Rosja – kraj bogatej kultury, wierzeń i tradycji” – II miejsce dla J. Wac,
  12. I miejsce w konkursie historycznym „92 Rocznica Odzyskania Niepodległości” (drużynowo i indyw. K. Ćwiek – I miejsce, T. Śnieżek – II miejsce)
  13. udział w Kangurze Matematycznym,
  14. II miejsce w Policjadzie 2011,
  15. Do etapu okręgowego XXXV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych przy Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy zakwalifikowali się: M. Dados i K. Szymoniak,
  16. udział w akcji propagowania honorowego krwiodawstwa,
  17. udział w akcji „Góra grosza”,
  18. M. Grablowska wzięła udział w konkursie „Jak zreformować gospodarstwo mojego ojca”,
  19. udział uczniów w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy na temat HIV/AIDS – 2011,
  20. III miejsce ZSI w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży w lekkiej atletyce w sztafecie 4x100 m. dziewcząt
  21. I miejsce Malwiny Krakowiak w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych,
  22. III miejsce Malwiny Krakowiak w SOM w rzucie oszczepem,
  23. III miejsce Weroniki Gostomczyk w SOM w biegu na 800 m,
  24. uczniowie biorą udział w konkursach i zawodach szkolnych:

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl