Przydział czynności opiekuńczych i wychowawczych

Policyjne Liceum Ogólnokształcące:

  1. Wychowawca klasy I – Bartosz Norek
  2. Wychowawca klasy IIA – Arkadiusz Herman
  3. Wychowawca klasy IIB – Arkadiusz Herman
  4. Wychowawca klasy IIIA – Agnieszka Kałuża
  5. Wychowawca klasy IIIB – Tadeusz Żakieta

Protokolant – Ewelina Walczak, Tadeusz Żakieta

Medyczne Liceum Ogólnokształcące:

  1. Wychowawca klasy I – Bartosz Chomicz
  2. Wychowawca klasy II – Aneta Łosińska
  3. Wychowawca klasy III (politechniczna) – Maja Frąckowiak
  4. Wychowawca klasy III – Maja Frąckowiak

Protokolant – Marcin Kisielewski, Barbara Zdyb

Liceum Plastyczne:

  1. Wychowawca klasy IA – Julita Rzeppka
  2. Wychowawca klasy IB – Ewelina Walczak
  3. Wychowawca klasy II – Natalia Hendrych
  4. Wychowawca klasy III – Anna Wojcieszek
  5. Wychowawca klasy IV – Bogdan Jankowski

Protokolant – Bogdan Jankowski, Anna Baruk - Bejda

Technikum ZSI:

  1. Wychowawca klasy I W – Barbara Zdyb
  2. Wychowawca klasy II W – Karolina Matkowska
  3. Wychowawca klasy III W – Magdalena Piniaha
  4. Wychowawca klasy IV W – Monika Skwarek

Protokolant – Marta Malinowska, Bartosz Chomicz

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego:

  1. Wychowawca klasy III – Adam Pietras

Protokolant – Adam Pietras, Maria Lelakowska

Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego:

  1. Wychowawca klasy VII – Maria Lelakowska
  2. Wychowawca klasy VIII – Łukasz Schulz

Oddziały Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego:

  1. Wychowawca klasy IIIA – Karolina Pera
  2. Wychowawca klasy IIIB – Karolina Pera

Protokolant – Piotr Górniewicz, Marcin Rusakiewicz

Opiekun samorządu szkolnego – Marcin Kisielewski

Opiekunowie sal:

s. 1 – E. Walczak
s. 2 – K. Antonowicz, A. Fijałkowski
s. 3 – K. Pera
s. 5 – M. Piniaha
s. 6 – E. Tomaszewska
s. 7 – M. Lelakowska
s. 101 – M. Kisielewski
s. 104 – K. Matkowska
s. 106 – B. Chomicz
s. 107 – M. Frąckowiak
s. 108 – A. Łosińska
s. 109 – A. Prokop, M. Majewski
s. 110 – E. Florek, H. Gołaszewska-Gałat
s. 201 – A. Wojcieszek
s. 202 – N. Hendrych
s. 206 – J. Rzeppka
s. 207 – M. Skwarek
s. 208 – M. Kisielewski, B. Norek
s. 209 – M. Karpińska, S. Powałka
s. 212 – A. Kałuża
s. foto + ciemnia – J. Wierzbicki
rzeźba – M. Rosa
pr. weterynaryjna I – M. Malinowska
pr. weterynaryjna II – M. Piniaha
pokój nauczycielski – M. Skwarek, B. Norek
pedagog szkolny – M. Siupik
opiekun samorządu szkolnego – M. Kisielewski
wolontariat – M. Lelakowska

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl