Przydział czynności opiekuńczych i wychowawczych

Policyjne Liceum Ogólnokształcące:

  1. Wychowawca klasy IA – Agnieszka Kałuża Horbaczewska
  2. Wychowawca klasy IB – Tadeusz Żakieta
  3. Wychowawca klasy IIA – Andrzej Fijałkowski
  4. Wychowawca klasy IIB – Krzysztof Straszak
  5. Wychowawca klasy IIIA – Aneta Łosińska
  6. Wychowawca klasy IIIB – Arkadiusz Herman

Protokolant – Tadeusz Żakieta, Krzysztof Straszak, Idalia Cierniak-Nielub

Medyczne Liceum Ogólnokształcące:

  1. Wychowawca klasy I – Maja Frąckowiak
  2. Wychowawca klasy I (politechniczna) – Maja Frąckowiak
  3. Wychowawca klasy II – Bartosz Chomicz
  4. Wychowawca klasy III – Aneta Łosińska

Protokolant – Bartosz Chomicz, Marcin Kisielewski

Liceum Plastyczne:

  1. Wychowawca klasy IA – Anna Wojcieszek
  2. Wychowawca klasy IB – Anna Wojcieszek
  3. Wychowawca klasy II – Bogdan Jankowski
  4. Wychowawca klasy III – Ewelina Walczak
  5. Wychowawca klasy IV – Julita Rzeppka

Protokolant – Anna Wojcieszek, Bogdan Jankowski

Technikum ZSI:

  1. Wychowawca klasy I W –Daria Otolińska
  2. Wychowawca klasy II W –Monika Skwarek
  3. Wychowawca klasy III W –Ewelina Walczak
  4. Wychowawca klasy IV W –Karolina Matkowska

Protokolant – Daria Otolińska, Kamila Drobkiewicz

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego:

  1. Wychowawca klasy I – Adam Pietras
  2. Wychowawca klasy II – Krzysztof Antonowicz
  3. Wychowawca klasy III – Piotr Górniewicz

Protokolant – Piotr Ziółkowski, Tadeusz Wanat

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego:

  1. Wychowawca klasy IA – Karolina Pera
  2. Wychowawca klasy IB – Karolina Pera
  3. Wychowawca klasy Ii – Marcin Rusakiewicz
  4. Wychowawca klasy III – Maria Lelakowska

Protokolant – Marcin Rusakiewicz, Karolina Pera

Opiekun samorządu szkolnego – Marcin Kisielewski

Opiekunowie sal:

s. 1 – E. Walczak
s. 2 – K. Antonowicz, A. Fijałkowski
s. 3 – K. Pera, I. Cierniak-Nielub
s. 5 – T. Kropiowska
s. 6 – E. Tomaszewska
s. 7 – M. Lelakowska
s. 101 – M. Kisielewski
s. 104 – K. Matkowska
s. 106 – B. Chomicz
s. 107 – M. Frąckowiak
s. 108 – A. Łosińska
s. 109 – A. Prokop, D. Nagórska
s. 110 – E. Florek
s. 201 – A. Wojcieszek
s. 202 – N. Hendrych
s. 206 – J. Rzeppka
s. 207 – M. Skwarek
s. 208 – M. Kisielewski
s. 209 – M. Karpińska
s. 212 – A. Kałuża Horbaczewska
s. foto + ciemnia – A. Babińska
rzeźba – M. Rosa
pr. weterynaryjna I – A. Wnuk
pr. weterynaryjna II – D. Otolińska

pokój nauczycielski – M. Skwarek, B. Chomicz
pedagog szkolny – M. Siupik
opiekun samorządu szkolnego – M. Lelakowska, P. Górniewicz

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl