Osiągnięcia w roku szkolnym 2013/2014

ZSI

  1. II miejsce w I Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt.
  2. XIV miejsce w Międzynarodowym Maratonie Piłki Siatkowej Młodzieży o Puchar Burmistrza Miasta Łeby.
  3. III miejsce w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży w Piłce Siatkowej Młodzieży.
  4. IV miejsce w Konkursie historycznym z okazji 95 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

PLO

  1. Wyróżnienie dla Natalii Chmiel w Konkursie historycznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. „Dzieje rodzin pomorskich w XX wieku”.
  2. Wyróżnienie dla Aleksandry Jaros w Konkursie historycznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. „Dzieje rodzin pomorskich w XX wieku”.
  3. V miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy szkół ponadgimnazjalnych zorganizowanych przez Rejonowy oddział Polskiego Czerwonego Krzyża w Słupsku.  
  4. Udział Agnieszki Chmiel, Aleksandry Jaros, Kacpra Gorgonia w konkursie powiatowym VIII Pomorski Bieg Niepodległości pod kierunkiem pani Kamili Drobkiewicz.
  5. IV miejsce w Finale Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych  organizowanego w Pile.
  6. I miejsce Oskara Majcherskiego i Alicji Smuczyńskiej w konkurencji strzeleckiej w Finale Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych  organizowanego w Pile.
  7. IV miejsce Katarzyny Świeczkowskiej i Karola Dąbrowskiego w konkurencji udzielania pierwszej pomocy w Finale Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych  organizowanego w Pile.

Wycieczki

  1. Wycieczka terenowa do Czarnówka – analiza profilu glebowego, praca z mapą topograficzną zorganizowana przez pana Marka Majewskiego.
  2. Biwak sportowo-obronny klas 2 w Krzyni.
  3. Udział w XII Bałtyckim Festiwalu Nauki pod opieką pani Marii Lelakowskiej i pani Agnieszki Kałuży-Horbaczewskiej.
  4. Wymiana międzynarodowa Słupsk – Mulheim an der Ruhr zorganizowana przez panią Anetę Łosińską.
  5. Trzy rajdy piesze zorganizowane przez pana Piotra Grzebieniaka.
  6. Wyjazd uczniów pod opieką pani Agaty Adamskiej do Hyde Park w Soltan.
  7. Wycieczka uczniów na Paintball w Kuleszewie zorganizowany przez panią Kamilę Drobkiewicz.

LP

  1. Podziękowanie za pomoc, uwagę i zainteresowanie poświęcone akcji „Zabytki Dzieciom”. Podziękowanie za udział w budowie kolorowej krainy Centrum Szkoleniowo-Terapeutycznego w Słupsku.
  2. Podziękowanie dla pani Maliny Tomaszewskiej za przygotowanie dzieci do V Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Soczi 2014”.  
  3. III miejsce Emilii Jagodzińskiej w konkursie „Biblioteka na celowniku fotoreportera”.
  4. Dyplom za udział w II etapie przeglądu prac z rysunku, malarstwa i rzeźby Makroregionu Północno-Zachodniego.
  5. Dyplom dla Kingi Łysiuk za udział w wystawie w XVII Międzynarodowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży.
  6. Certyfikat dla Liceum Plastycznego za zaangażowanie i udział w programie edukacyjno-wychowawczym „Mądre żywienie, zdrowe pokolenie” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Dietetyki.
  7. Podziękowanie dla Pani Żanety Obolewicz za przygotowanie laureata konkursu 12. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne spojrzenie”.
  8. Wyróżnienie dla Aleksandry Chmury w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Martwa natura”. 
  9. Dyplom za udział w konkursie „Salvador Dali paleta snów”.
  10. III miejsce Macieja Mackiewicza w V Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Soczi 2014”.
  11. Nagroda dla Klaudii Kani w Konkursie Plastycznym „Podróże po krajach Unii Europejskiej”.
  12. Nagroda dla Klaudii Kani w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podwórko-Podwórkowa przyjaźń”.
  13. I miejsce Moniki Miotk w Fotograficznym Konkursie Wielkanocnym organizowanym przez CH Riviera.

Wycieczki

  1. Plener artystyczny w Radomiu.
  2. Wyjazd do Poznania na targi Arena-Desing.
  3. Wyjazd do Instytutu Wzornictwa w Koszalinie na cykl wykładów tematycznych.
  4. Udział w warsztatach fotograficzno-projektowych „czarownice”

TW

  1. Biwak klasy 3 TW w Jezierzanach zorganizowany przez panią Agnieszkę Kałuże-Horbaczewską.
  2. Wyjazd do gospodarstwa Wieliszewo w celu poszerzenia wiedzy z zakresu chowu i hodowli zwierząt.
  3. Biwak integracyjny w Jarosławcu klasy 1TW zorganizowany przez panią Agatę Adamską.
  4. Wyjazd pod opieką pana Roberta Laskowskiego do stacji hodowli i unasienienia w ramach praktyk zawodowych.
  5. Wyjazd pod opieką pani Magdy Stolc do Kwakowa w celu poznania specyfiki działania fermy drobiu.

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl