Osiągnięcia w roku szkolnym 2012/2013

ZSI

  1. Podziękowanie dla ZSI za udział w XI Międzynarodowym Festiwalu Kultury Europejskiej.

PLO

  1. III miejsce ZSI w II Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych z Klasami Policyjnymi w Kategorii Drużynowej.
  2. Podziękowanie dla pani Marii Lelakowskiej za zaangażowanie w niesienie pomocy wychowankom placówek socjalizacyjnych w Słupsku.
  3. Kamil Robert Dziekoński, Monika Anna Miotk oraz Aleksandra Fokczyńska otrzymali Stypendium Prezesa Rady Ministrów.
  4. Udział uczniów w terenoznawczym biegu na orientację zorganizowanym przez pana Piotra Grzebieniaka.

LP

  1. Uczniowie LP pod opieką pani Julity Rzeppki wykonali scenografię do I edycji konkursu "Lasy-zielony skarb Pomorza" zorganizowanego przez Park Krajobrazowy "Dolina Słupi".
  2. Udział uczniów w plenerze artystycznym w Orońsku pod opieką pani Natalii Hendrych.
  3. Podziękowanie dla pani Malwiny Tomaszewskiej za przygotowanie uczniów do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Podwórko – kosmiczne podwórko".
  4. Wyróżnienie dla Maćka Mackiewicza oraz Darii Raszewskiej w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Podwórko – kosmiczne podwórko".
  5. Dyplom dla Mai Czeszejko-Sochackiej, Aleksandry Chmury oraz Joanny Wac za udział w II etapie VIII przeglądu prac z rysunku, malarstwa i rzeźby makroregionu północno-zachodniego.
  6. Podziękowanie dla pani Maliny Tomaszewskiej za bardzo dobre przygotowanie uczniów do Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Pamiętajcie o ogrodach".
  7. Dyplom dla Liceum Plastycznego w Słupsku za udział i sukcesy uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pudełko zwane wyobraźnią".
  8. I miejsce Kasandry Mroczek w konkursie "Plakat promujący Liceum Plastyczne w Słupsku".
  9. II miejsce Angeliki Rogozy w konkursie "Plakat promujący Liceum Plastyczne w Słupsku".
  10. IV miejsce Mariusza Mieczkowskiego w konkursie "Plakat promujący Liceum Plastyczne w Słupsku".
  11. II nagroda Joanny Wac w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Labirynt wyobraźni 2012".
  12. I miejsce Aleksandry Chmury w konkursie artystycznym "Gdańszczanie i ich domy w czasach historycznych (XV-XVIII w.).
  13. II miejsce Mai Czeszejko-Sochackiej w konkursie artystycznym "Gdańszczanie i ich domy w czasach historycznych (XV-XVIII w.).
  14. Wyróżnienie dla Darii Raszewskiej w konkursie ekologicznym "Wspólnie dbamy o środowisko".
  15. Prezentacja prac uczniów Liceum Plastycznego w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Bytowie pod opieką pani Natalii Hendrych.
  16. Dyplom dla Angeliki Rogozy, Pauliny Motarskiej oraz Kornelii Muniak za udział w konkursie tematycznym "Transplantacja – szansa na drugie życie".

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl