Osiągnięcia w roku szkolnym 2011/2012

  1. Dyplom za udział w XVI Międzynarodowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży.
  2. Dyplom za udział w XII Wojewódzkich Targach Prac Dziecięcych „Pomysłowy Dobromir”.
  3. Wyróżnienie w XVI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje marzenia” dla Patrycji Kalczyńskiej.
  4. II miejsce Kasandy Mroczek w XVI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje marzenia” dla Patrycji Kalczyńskiej.
  5. Grand Prix dla Anny Kowalczyk w XVI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moje marzenia”.
  6. Wyróżnienie dla Nikoli Szcześniak w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym.
  7. I miejsce Joanny Wac w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym.
  8. II miejsce Aleksandry Chmury w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym.
  9. Wyróżnienie dla Agnieszki Trelińskiej w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym.
  10. III miejsce Anny Kowalczyk w konkursie plastycznym ART (D) EKO.
  11. Podziękowanie dla pani Moniki Stępnik za włączenie się w realizację zadań wiodących z zakresu ekologii i ochrony środowiska w Przedszkolu Miejskim nr 5 i wspieranie edukacji ekologicznej najmłodszych obywateli naszego miasta.
  12. II miejsce Pauliny Jankowskiej w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Koszalin 2012 „Muzyką malowane”.
  13. Nagroda dla Anny Kowalczyk w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podwórko-podwórko ma być ładne”.
  14. Nagroda dla Adeliny Nowak w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podwórko-podwórko ma być ładne”.
  15. Nagroda dla Aleksandry Chmury w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podwórko-podwórko ma być ładne”.
  16. Wyróżnienie Martyny Jędrzejewskiej w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podwórko-podwórko ma być ładne”.
  17. Wyróżnienie Anny Wruszczak w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podwórko-podwórko ma być ładne”.
  18. II miejsce Joanny Wac w 3. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Labirynt Wyobraźni”. 
  19. Wyróżnienie dla Pauliny Motarskiej w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym.
  20. Wyróżnienie dla Agnieszki Trelińskiej w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świętokrzyski Czar”.
  21. II miejsce Aleksandry Chmury w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świętokrzyski Czar”.
  22. I miejsce Joanny Wac w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świętokrzyski Czar”.
  23. Wyróżnienie dla Aleksandry Chmury w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Świętokrzyski Czar”.
  24. I miejsce Mai Czeszejko w III Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Sport nas łączy – EURO 2012.
  25. Podziękowanie za bardzo dobre przygotowanie uczniów do finału Ogólnopolskiego Konkursu Pamiętajcie o ogrodach.
  26. Zdobycie tytułu „Bezpiecznej szkoły” – koordynatorki: M. Bachan, M. Siupik.
  27. III miejsce Malwiny Krakowiak w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży w lekkiej atletyce w skoku w dal.
  28. Podziękowanie za pomoc wychowankom Placówki Socjalizacyjnej „Mój dom – moja przyszłość” w organizacji kiermaszu wielkanocnego. 
  29. II miejsce w „Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych z klasami policyjnymi” organizowanym przez Szkołę Policji.
  30. Udział uczniów w kampanii „Mam haka na raka” – koordynatorka: Żaneta Obolewicz.
  31. Udział w XXXVI eliminacjach okręgowych okręgu bydgoskiego (blok tematyczny: produkcja zwierzęca).

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl