Osiągnięcia w roku szkolnym 2007/2008

  1. Nagroda Prezydenta Miasta Słupska dla PPM Liceum Plastyczne w Słupsku za STRASZLIWY DRAMAT (X Konkurs „Witkacy Pod Strzechy”),
  2. III miejsce na I Ogólnopolskim Festiwalu Widowisk Telewizyjnych KANWA 2007,
  3. 2 członków szkolnego koła teatralnego zakwalifikowało się na V Ogólnopolskie Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza" w Suwałkach,
  4. Katarzyna Statkiewicz – I miejsce w półfinale i III miejsce w finale Konkursu Historycznego „89. Rocznica Odzyskania Niepodległości”,
  5. Agnieszka Ziomek – II miejsce w finale Konkursu Historycznego „89. Rocznica Odzyskania Niepodległości”,
  6. I miejsce dla uczniów LP za zwycięstwo w półfinale i finale Konkursu Historycznego „89. Rocznica Odzyskania Niepodległości”,
  7. udział w I edycji Akcji „Twoja krew uratowała życie…”,
  8. praca Andrzeja Heppnera została zakwalifikowana na wystawę I Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Piękno Krajobrazu Europejskiego Inspiracją Twórczą",
  9. Beata Jakimiak za plakat do przedstawienia „Zemsta” A. Fredry  otrzymała wyróżnienie oraz nagrodę indywidualną od Anny Bobrowskiej-Ekiert, autorki scenografii do przedstawień Nowego Teatru,
  10. praca Magdaleny Bartoszuk z kl. III LP znalazła się wśród prac wyróżnionych - zakwalifikowanych na wystawę w VIII OGÓLNOPOLSKIM BIENNALE RYSUNKU I MALARSTWA UCZNIÓW KLAS MŁODSZYCH SZKÓŁ PLASTYCZNYCH,
  11. udział w Olimpiadzie Artystycznej (po raz pierwszy),
  12. I miejsce dla Radosława Tutaka w I Mistrzostwach Klubu Teakwon-do,
  13. udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy,
  14. wyróżnienie dla Amelii Mausolf oraz I miejsce dla Beaty Jakimiak w konkursie na nowe logo CKP w Słupsku,
  15. Mateusz Karbownik znalazł się w finale XXIV Wojewódzkiego Młodzieżowego Seminarium Astronomicznego,
  16. B. Jakimiak i A. Ziomek – udział w finale konkursu oraz wystawie pokonkursowej I Młodzieżowego Triennale Rysunku w Zakopanem,
  17. O. Poprawska, K. Jasutowicz, A. Ongirska i A. Wabik – malowanie sal na Oddziale Ginekologiczno – Położniczm w Ustce,
  18. udział w akcji Góra Grosza,
  19. Mateusz Weiland – II miejsce w IV edycji Konkursu Informatycznego „Mój Słupsk”.

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl