Konsultacje

Terminarz konsultacji w roku szkolnym 2018/2019

Nazwisko i imię Termin konsultacji i dyżuru dla rodziców Sala
Antonowicz Krzysztof pn. 15:10-15:55 2
Boczoń-Sapeta Bronisława śr. 15:10-15:55 5
Chojnacki Andrzej pn.,wt. 7:00-7:15 201
Chomicz Bartosz wt.,czw.,pt. 7:10-8:00 106
Chrzan Aleksandra pt. 13:30-14:15 5
Domagała Kamil pt. 16:00-16:45 2
Ernestowicz Grzegorz śr. 11:15-11:30 101
Fijałkowski Andrzej pon. 16:00-16:50 2
Florek Ewelina wt., śr., czw. 13:15-13:30 110
  wt. 16:00-16:45 (po wcześniejszym umówieniu się) 110
Frąckowiak Maja wt. 15:55-16:35 - zajęcia recytatorskie aula szkolna
  wt. 15:10-15:55 - koło teatralne aula szkolna
  czw. 15:10-16:40 107
Gołaszewska-Gałat Hanna pon. 15:10-15:55 110
  śr. 15:10-15:55 3
Górniewicz Piotr czw. 7:15 - 7:55 Zielona 9
Grzebieniak Piotr pn. 12:15-12:30, 13:15:13:30 201
Hendrych Natalia pon. 12:15-12:30, 13:15:13:30, 14:15-15:00 202
  czw. 11:15-11:30 202
Herman Arkadiusz pon. 12:15-12:30 - podstawy prawa 210
  pt. 12:15-12:30 - podstawy prawa 6
  pon. 15:00-15:30 - techniki interwencji Poradnia
Jankowski Bogdan wt. 11:15-11:30, 12:15-12:30, 15:05-15:30 (również dla członków klubu miłośników sztuki) foto
  czw. 11:15-11:30, 12:15-12:30, 15:05-15:30 (również dla członków klubu miłośników sztuki) foto
  pt. 11:15-11:30, 12:15-12:30, 13:30-14:15 (również dla członków klubu miłośników sztuki) foto
Kałuża-Horbaczewska Agnieszka pn. 14:20-16:30 212
  śr. 15:10-15:55 - zajęcia wyrównawcze 1 B LP 212
  pon. 14:20-15:05 - Koło 2 A PLO "Poskromić królową nauk" 212
  śr. 8:50-9:35 (co 2 tygodnie po 1 godzinie) - Koło 2 B PLO "Poskromić królową nauk" 212
  pt. 14:20-15:05 - Koło 3 LP, 3 TW "Poskromić królową nauk" 212
  pt. 8:50-9:35 - Koło "Prosto do matury" gr. 1 212
  wt. 8:50-9:35 - Koło "Prosto do matury" gr. 2 212
Karpińska Maria wt. 7:30-7:55, 11:15-11:30, 15:10-15:20 209
  wt. 15:30 do 17.30 - koło rysunku i malarstwa 209
Kisielewski Marcin śr. 16:00-16:45 101
Kolman Andrzej pt. 16:00-16:45 5
Kropiowska Tamara śr. 12:30-13:15 109
Kuc-Mikłaszewicz Igor czw. 16:15-17:00 2
Lelakowska Maria czw. 8:00-8:45 - 8SP 7
  czw. 15:10-17:00 7
Linder Grażyna wt. 8:45-8:50, 9:35-9:40, 10:25-10:30 208
  czw. 8:45-8:50, 9:35-9:40 208
Łosińska Aneta pon. 15:05-16:30 108
  śr. 8:50-9:35 - klasa I TW 108
  pt. 14:15-15:05 - klasa 3 LP 108
Majewski Marek pon. 7:30-8:00 oraz 11:15-11:30 109
Malinowska Marta pon., czw., pt. 11:15-11:30, 12:15-12:30, 13:15-13:30 gab. zab.
Matkowska Karolina pon., wt., czw. 14:15-15:00 104
Norek Bartosz pon., śr., pt. 13:25-14:10 208
Ostrowski Piotr wt. 7:30-8:00 pokój trenerów
Pera Karolina wt. 15:55-16:40 3
  śr. 15:45-16:30 3
Pietras Adam wt. 15:05-16:55 Shogun Siłownia
Piniaha Magdalena pon. 15:05-15:50 5
  śr. 8:30-9:15 5
  pt. 13:15-14:00 5
Powałka Sergiusz śr. 16:00-17:30 209
  czw. 16:05-17:40 - koło rysunku i malarstwa AKTY 209
Prokop Alicja wt. 12:15-12:30 - 2A PLO 109
  śr. 11:15-11:30 - wszystkie klasy 1 109
  pt. 13:15-13:30 - 3 A PLO 109
Rosa Michał pon. 13:30-14:15 pracownia rzeżby
Rusakiewicz Marcin czw. 16:45-17:30 Zielona
Rzeppka Julita wt. 16:10-17:00 - kl. 1 A LP, 2 LP, 4 LP 206
  pt. 8:05-8:50 - 3 PoLO, 1 B LP, 3 LP 206
Sadowska Anna śr. 14:20-15:05 108
Schulz Łukasz śr. 16:45-17:30 Zielona
Skumiał Tatiana czw. 15:00-15:10 oraz od 15:55-16:25 pokój nauczycielski
Skwarek Monika wt. 8:50-9:35 - klasa 4 TW/1 PLO 207
  śr. 13:30-14:15 - klasy 3 POLO/2 MLO/1 TW (dla tych co nie chodzš na religię) 207
  pt. 8:00-8:45 - klasa 1 TW (dla tych co chodzš na religię) 207
  Klasy 1 MLO/2 LP/4 LP - umawiajš się ze mnš indywidualnie na konsultacje i poprawy wtedy zostaje dłużej 207
  wt. 13:30-14:15 - Rewalidacja Daniel 3POLO 207
  śr. 15:05-15:55 - Zajęcia indywidualne z Dominikš 4LP 207
  czw. 15:10-15:55 - Matura krok po kroku - 4 LP/4 TW/3 POLO 207
  śr. 14:20-15:05 - Wyrównaj szansę - klasy 1 MLO/1 PL0 207
  pt. 8:00-8:45 - Wyrównaj szansę - klasy 1 TW 207
Stachyra-Kowalska Małgorzata pt. 7:35-8:00 pokój nauczycielski
Stawińska-Sikorska Dominika pon. 14:45-15:10 6
Stec Jadwiga pt. 14:20-15:05 5
Stefański Robert wt. 15:55-16:40 109
Stefański Stanisław pon. 7:30-8:45 6
Straszak Krzysztof śr. 15:10-15:55 109
Szkwarek Małgorzata śr. 11:15-11:30 202
Tomaszewska Ewa wt. 15:00-15:45 6
  czw. 7:30-8:00 6
  pt. 12:30-13:00 6
Walczak Ewelina pon. 15:00-16:40 1
  pt. 8:50-9:35 1
Wanat Tadeusz pon. 15:10-15:55 210
Wierzbicki Jerzy wt. 16:00-16:45 foto
Wojcieszek Anna wt.,śr. 7:30-8:00, 13:15-13:30 201
Zdyb Barbara pon. 7:10-7:55 lub 13:30-14:15 2
Żakieta Tadeusz czw. 15:00-15:45 hala Gryfia

 

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl