Konsultacje

Terminarz konsultacji w roku szkolnym 2019/2020

Nazwisko i imię Termin konsultacji i dyżuru dla rodziców Sala
Cierniak Renata wt. 14:20-15:05 pokój nauczycielski
Chomicz Bartosz pon., wt., pt. 7:10-7:55 106
  śr., czw. 7:10-7:55 - zajęcia dla maturzystów 106
Cymek Lidia pon. 14:20-15:05, śr. 12:30-13:15 pokój nauczycielski
Fijałkowski Andrzej pon. 15:10-15:55, pt. 15:55-16:40 2
Frąckowiak Maja czw. 15:10-17:35 107
  wt. 7:15-8:00 - Koło z języka polskiego - rozszerzenie 107
  wt. 15:10-15:55 - Koło teatralne 210
  wt. 16:00-16:45, czw. 8:00-8:45 - Zajęcia dla obcokrajowców 107
  śr. 8:00-8:45 - Maturalnym tropem z 3 MLO 107
  czw. 14:20-15:05 - Literackim szlakiem ku maturze 107
Gołaszewska-Gałat Hanna czw., pt. 15:00-16:00 110
Górniewicz Piotr pon. 7:15-8:00 pokój nauczycielski
Gubernat Maciej wt., śr. 7:10 - 7:55 pokój nauczycielski
czw. 15:10-15:55 - Koło English is fun pokój nauczycielski
Herman Arkadiusz pon. 7:30-8:00 Medyk
  śr. 7:30-8:00 Poradnia PP
Jankowski Bogdan wt. 11:15-11:30 210
  wt. 13:15-13:30 foto
  śr. 11:15-11:30 202
  śr. 13:15-13:30 101
  pt. 11:15-11:30 201
  pt. 12:15-12:30 foto
  wt. 13:30-14:15 - dodatkowe zajęcia z historii sztuki foto
  wt. 14:20-15:05 - Klub miłośników sztuki foto
  pt. 14:20-15:05 - dodatkowe zajęcia z historii sztuki foto
Jędrzejczak Weronika śr. 16:00-16:45 foto
  czw. 8:50-9:35 foto
  pt. 8:00-8:45 foto
Kałuża-Horbaczewska Agnieszka pon. 16:00-18:15 212
  pon. 14:20-15:05 - fakultety 212
  pt. 12:30-13:15 - Koło "ZR" 212
  pt. 14:20-15:05 - zajęcia dodatkowe - klasa 1B, C LSP 212
  pt. 15:10-15:55 - zajęcia dodatkowe - klasa 1A LSP, 1 B PLO  212
Kolman Andrzej pt. 16:50-17:35  pokój nauczycielski
Kropiowska Tamara czw. 11:30-12:15 domek
Krzyważnia Adam czw. 17:05-17:50 pokój nauczycielski
Kuc-Mikłaszewicz Igor czw. 15:15-16:00 pokój nauczycielski
Lelakowska Maria czw. 16:00-16:45 7
Linder Grażyna czw. 11:15-11:30, 12:15-12:30 208
Łosińska Aneta czw. 15:10-16:45 108
Majewski Marek pon. 12:15-12:30, czw. 7:30-8:00 109
Malinowska Marta czw. 8:50-9:40, pt. 13:15-14:20 gab. zabiegowy
Norek Bartosz pon. 15:05-15:50, wt. 14:15-15:00, śr. 15:05-15:50  104
Ostrowski Piotr czw. 16:30-17:15 pokój nauczycielski
Pakuła Bartosz wt. 16:00-17:00 2
Pera Karolina pon. 15:55-16:40, śr. 14:15-15:00 3
Pietras Adam czw. 15:15-17:00  Boisko Rolniczak ul. Szczecińska
Piniaha Magdalena wt. 8:30-9:15, wt. 15:00-15:45, czw. 8:30-9:15 5
Powałka Sergiusz czw. 16:45-18:15 209
  śr. 16:45-19:10 - Koła Akty 209
Prokop Alicja wt. 11:15-11:30, czw. 8:15-8:45 109
Pstrągowska-Misiuk Zofia czw. 16:00-16:45 pokój nauczycielski
Raczyńska Anna  czw. 16:00-16:45 2
Rusakiewicz Marcin śr. 9:30-10:30 pokój trenerów
Samoćko Aneta czw. 15:10-15:55 pokój nauczycielski
Schulz Łukasz śr. 16:00-16:45 Stadion, ul. Zielona
Serafin Katarzyna pon. 16:00-16:45, czw. 16:50-17:35 206
Skumiał Tatiana czw. 8:45-8:50, 9:35-9:40, 10:25-10:30 3
Skwarek Monika pon. 8:00-8:45, wt. 12:30-13:15, 13:30-14:15 207
  śr. 8:50-9:35 u4
  śr. 13:30-14:15 stołówka lub domek
  czw. 9:40-10:25 u4
  7:10-7:55 (po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem) 207
  wt. 15:10-15:55 - Matura z matematyki krok po kroku - Nie! daj się zaskoczyć 207
Stefański Robert pn. 15:55-16:40 108
Stefański Stanisław pon. 8:50-9:35 7
Straszak Krzysztof śr. 16:00-16:45  108
  czw. 15:10-15:55 210
  pt. 15:10-15:55 109
Szczepaniak Agata wt. 17:00-17:45  209
Tomaszewska Ewa pon. 15:15-16:00 5
  śr. 8:50-9:35 - Koło biologiczne - klasa 2 MLO 5
Walczak Ewelina wt. 16:55-17:40, czw. 14:15-15:05, pt. 15:05-16:55 1
Wanat Tadeusz pon. 15:55-16:40 pokój trenerów
Wojcieszek Anna wt., czw. 7:30-8:00, 12:15-12:30  201
  wt. 16:00-16:45 - Koło 201
Zając Robert pt. 12:30-13:15 sekretariat
Zakrzewska Natalia pon. 16:00-16:45  5
  śr. 16:00-16:45 110
  pon. 15:10-15:55 - Koło miłośników kultury japońskiej 5
  pon. 16:50-17:35 - Koło twórców komiksów i superbohaterów 5
  śr. 15:10-15:55 - Koło języka angielskiego dla dyslektyków 110
  czw. 15:10-15:55 - Analiza tekstów piosenek 6
Żakieta Tadeusz pon. 15:05-15:50  hala Gryfia

 

 

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl