Nasza kadra

 

Nauczyciele

Lp. Nazwisko i imię Nauczane przedmioty
1 Antonowicz Krzysztof historia, historia i społeczeństwo, wos
2 Babińska Agnieszka podstawy fotografii i filmu, podstawy filmu i animacji
3 Bedka Czesław wychowanie fizyczne
4 Bielska Monika język niemiecki
5 Boczoń-Sapeta Bronisława język polski
6 Chołody Ewelina wychowanie fizyczne
7 Chomicz Bartosz język angielski
8 Chrzan Aleksandra muzyka
9 Ćmiel Tomasz wychowanie fizyczne
10 Drobkiewicz Kamila historia i społeczeństwo, wos
11 Duda Joanna matematyka, edukacja dla bezpieczeństwa
12 Dyk Bogusław matematyka
13 Dyk Izabela język angielski
14 Fijałkowski Andrzej historia, wos
15 Florek Ewelina biologia, chemia
16 Gołaszewska-Gałat Hanna chemia
17 Górniewicz Piotr zajęcia sportowe
18 Grzebieniak Piotr edukacja dla bezpieczeństwa
19 Grzesiuk Dobrochna język niemiecki
20 Hendrych Natalia podstawy przedsiębiorczości, usługi weterynaryjne
21 Herman Arkadiusz podstawy prawa, techniki interwencji
22 Jankowski Bogdan historia sztuki, plastyka, tehnika
23 Kaduszkiewicz Marcin podstawy prewencji
24 Kałuża-Horbaczewska Agnieszka matematyka
25 Kamińska Joanna chemia
26 Karpińska Maria rysunek i malarstwo
27 Kisielewski Marcin fizyka, fizyka z astronomią, informatyka, pracownia baz danych
28 Kolman Andrzej religia
29 Kopowicz Bożena etyka
30 Kowalewska Wioletta historia, historia i społeczeństwo, wos
31 Kozak Bożena podstawy przedsiębiorczości
32 Kropiowska Tamara biologia
33 Kuc-Mikłaszewicz Igor historia, wos
34 Kulczyńska Dorota język angielski
35 Lelakowska Maria matematyka
36 Leszkowski Krzysztof chemia
37 Łosińska Aneta język niemiecki, matematyka
38 Majewski Marek geografia
39 Malinowski Jan wychowanie fizyczne
40 Matkowska Karolina język angielski
41 Meyza Barbara biologia
42 Nagórska Dorota geografia
43 Nielub-Cierniak Idalia język polski
44 Ostrowski Piotr wychowanie fizyczne
45 Otolińska Daria anatomia i fizjologia zwierząt, chów i hodowla zwierząt, inseminacja zwierząt, pracownia anatomiczna, pracownia inseminacyjna, pracownia zootechniczna
46 Pasieka Walentyna nauka o zdrowiu
47 Pera Karolina język polski
48 Piasecka Agnieszka podstawy fotografii i filmu
49 Pietras Adam zajęcia sportowe
50 Piniaha Magdalena chów zwierząt, pracownia zootechniczna
51 Prokop Alicja geografia
52 Rosa Michał rzeźba
53 Rusakiewicz Marcin zajęcia sportowe
54 Rzeppka Julita dekorowanie wnętrz, aranżacja przestrzeni
55 Skumiał Tatiana zajęcia artystyczne
56 Skwarek Monika matematyka
57 Stawińska-Sikorska Dominika diagnostyka weterynaryjna, pracownia kontroli i nadzoru weterynaryjnego
58 Stefański Robert podstawy prawa
59 Straszak Krzysztof podstawy prewencji
60 Szkwarek Małgorzata dietetyka
61 Sznigirewicz Tomasz zajęcia sportowe
62 Tęsny Michał wychowanie fizyczne
63 Tomaszewska Ewa biologia, anatomia i fizjologia zwierząt
64 Treczyńska-Khalfallah Jolanta ratownictwo medyczne
65 Ulrych Maja język angielski
66 Walczak Ewelina język polski, korespondencja sztuk
67 Wanat Tadeusz zajęcia sportowe
68 Winnicki Dariusz historia, historia i społeczeństwo
69 Wnuk Anna choroby i pielęgnacja zwierząt, higiena zwierząt rzeźnych i mięsa, diagnostyka weterynaryjna, pracownia diagnostyczna, pracownia laboratoryjna, pracownia zabiegowa, zajęcia praktyczne
70 Wojcieszek Anna aranżacja przestrzeni
71 Wołczyk Joanna język niemiecki
72 Zaborowska Kinga plastyka, zajęcia techniczne
73 Zając Robert przepisy ruchu drogowego
74 Ziółkowski Piotr historia, historia i społeczeństwo, wos
75 Zołotar Magdalena geografia
76 Żakieta Tadeusz zajęcia sportowe

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl