Indywidualny program rozwiajnia zdolności kierunkowych

LISTA UCZNIÓW CHĘTNYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU
W SZKOLNYM PROGRAMIE ROZWIJANIA ZDOLNOŚCI KIERUNKOWYCH

ROK SZKOLNY 2016/2017

LP.

UCZEŃ

ZAINTERESOWANIA KIERUNKOWE

NAUCZYCIELE OPIEKUNOWIE

1.

Marta Osojca
Klasa 2 TW

j. polski

Idalia Cierniak - Nielub

2.

Łucja Pałubicka
klasa 2 TW

j. polski

Idalia Cierniak - Nielub

3.

Agnieszka Okrój
Klasa 2 TW

j. polski, projekt Odyseja Umysłu

Idalia Cierniak – Nielub, Monika Skwarek

4.

Magdalena Majewska
Klasa 3 LP

przedmioty artystyczne, projekt Odyseja Umysłu

Julita Rzeppka, Monika Skwarek. Karolina Matkowska

5.

Stanisław Czomber
Klasa 3 LP

przedmioty artystyczne, projekt Odyseja Umysłu

Julita Rzeppka, Monika Skwarek

6.

Katarzyna Wrońska
Klasa 4 TW

matematyka, chemia, biologia

Monika Skwarek, Ewa Tomaszewska, Joanna Kamińska

7.

Daniel Jóźwiak
Klasa 1 TW

przedmioty zawodowe

Daria Otolińska

8.

Dagmara Kosikowska
Klasa 3 TW

matematyka, przedmioty zawodowe

Monika Skwarek, Daria Otolińska

9.

Magdalena Kępczyńska
Klasa 1 a PLO

matematyka

Agnieszka Kałuża - Horbaczewska

10.

Wiktoria Kadłubańska
klasa  1 b PLO

matematyka

Agnieszka Kałuża - Horbaczewska

11.

Aleksandra Łuczaj
Klasa 1 a LP

matematyka

Agnieszka Kałuża - Horbaczewska

12.

Weronika Baziuk
Klasa 1 b LP

matematyka

Agnieszka Kałuża - Horbaczewska

13.

Kajetan Wójcik
Klasa 1 a LP

matematyka, historia, przedmioty artystyczne

Agnieszka Kałuża - Horbaczewska, Andrzej Fijałkowski, Krzysztof Antonowicz

14.

Joanna Kołodziejska
Klasa 3 b PLO

j. polski, geografia, matematyka

Ewelina Walczak, Dorota Nagórska, A. Kałuża,  Monika Skwarek

15.

Jakub Mikielewicz
Klasa 2 G SMS

j. polski

Karolina Pera

16.

Marta Prawdzik
Klasa 3 MLO

j. polski

Maja Frąckowiak

17.

Adriana Tabaka
Klasa 2 a PLO

geografia

Alicja Prokop

18.

Michał Stępnik
Klasa 1 Polo

j. angielski, j. niemiecki, projekt Odyseja Umysłu

Karolina Matkowska, Aneta Łosińska, Monika Skwarek

19.

Wiktoria Paszkiewicz
Klasa 1 TW

przedmioty zawodowe

Daria Otolińska

 

 

 

Adres

Zespół Szkół Informatycznych
ul. Koszalińska 9
76-200 Słupsk

Kontakt

Telefon: (0-59) 8456070
e-mail: sekretariat[at]zsi.slupsk.pl